Standard Liege – Cercle Brugge. Kursy, typy (8.08.2020)

Standard Liege w pierwszej kolejce belgijskiej Jupiler League zmierzy się z Cercle Brugge. Który zespół w udanym stylu rozpocznie rozgrywki?

Standard Liege – Cercle Brugge zapowiedź

Liga belgijska była jedną z niewielu, które w związku z pandemią postanowiły przedwcześnie zakończyć sezon. Mimo braku spotkań, mówiło się dużo o Standardzie – głównie z powodu problemów finansowych. Wiele wskazywało na to, że klubowi grozi upadek, aczkolwiek dzięki pomocy finansowej ze strony byłych piłkarzy – Marouane’a Fellainiego i Axela Witsela, klub wyszedł z tarapatów. Drużyna zakończyła poprzedni sezon na 5. miejscu, w ostatnich pięciu meczach wygrywając cztery.

Tymczasem Cercle Brugge może się wręcz cieszyć z przerwania ligi, gdyż w razie dokończenia zespół mógłby nawet spaść z ligi. Drużyna z Brugii ostatecznie zajęła 14. miejsce z przewagą zaledwie trzech punktów nad strefą spadkową.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Poprzednie starcie między zespołami zakończyło się wygraną Standardu 2:1. Poza tym, Cercle nie pokonało rywala już od 2013 roku. Czy tym razem zespół z Brugii przerwie swoją niechlubną serię?

Standard Liege – Cercle Brugge kursy

Według bukmacherów wyraźnym faworytem jest zespół gospodarzy. Kurs na wygraną Standardu wynosi 1.46, natomiast ich rywali aż 6.40. Tymczasem kurs na remis ustalono na 4.30.

Standard Liege – Cercle Brugge typy

Faworytem do zdobycia gola według bukmacherów jest Felipe Avenatti. Urugwajczyk w poprzednich trzech sparingach zdobył trzy gole.

Standard – C. Brugge | Typ: Standard wygra @1.46 BetClic

Standard – C. Brugge | Typ: Felipe Avenatti strzeli gola @2.45 BetClic