Spezia Calcio – Chievo Verona. Typ, kursy (11.08.2020)

Spezia Calcio rozegra we wtorek drugi mecz półfinałowy play-offów o awans do Serie A z Chievo. Czy gospodarze odrobią straty z pierwszego meczu?

Spezia Calcio – Chievo Verona zapowiedź

Drużyna gospodarzy była jednym z głównych faworytów do awansu do Serie A poprzez baraże. Spezia zajęła bowiem 3. miejsce w lidze i miała dość wyraźną przewagę nad resztą stawki. Nawet mimo niezbyt udanej końcówki – zespół wygrał jeden z czterech ostatnich spotkań.

Z kolei Chievo udanie zakończył sezon. Drużyna z Werony zmotywowała się do tego, żeby w trzech meczach kończących sezon zdobyć komplet punktów. Poza tym, zespół wyeliminował w pierwszej rundzie baraży o Serie A Empoli.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Pierwszy mecz drużyn zakończył się wygraną Chievo 2:0. Co więcej, podopieczni Alfredo Agliettiego dokonali tego tak naprawdę w dziewięciu pierwszych minutach meczu. Na własnym stadionie faworytem wydaje się Spezia, aczkolwiek zespół może mieć problem z odrobieniem strat.

Spezia Calcio – Chievo Verona kursy

Według bukmacherów, faworytem tego starcia jest Spezia. Kurs na wygraną gospodarzy wynosi 1.96, natomiast gości aż 4.00. Z kolei kurs na remis ustalono na 3.20.

Spezia Calcio – Chievo Verona typy

W tym meczu gospodarze powinni wygrać, co niekoniecznie znaczy, że odrobią straty z pierwszego meczu i awansują. Należy dodać, że najlepszym strzelcem drużyny w tym sezonie jest Emmanuel Gyasi. Może Ghańczyk przyczyni się do remontady ze strony Spezii?

Spezia – Chievo | Typ: Spezia wygra @1.96 BetClic

Spezia – Chievo | Typ: Emmanuel Gyasi strzeli gola @3.45 BetClic