Rotor Wołgograd – Zenit Sankt Petersburg. Typy, kursy (11.08.2020)

Rotor Wołgograd czeka w najbliższym meczu rosyjskiej Premier Ligi trudne zadanie. Zespół podejmie bowiem na własnym stadionie mistrza kraju, Zenit Sankt Petersburg.

Rotor Wołgograd – Zenit Sankt Petersburg zapowiedź

Drużyna gospodarzy ma za sobą udany sezon. Zespół, który jeszcze kilkanaście lat temu rywalizował w europejskich pucharach, awansował do Premier Ligi, nie przegrywając żadnego ligowego spotkania w 2020 roku. Ostatnio zresztą Rotor zaliczył udany wynik w wyjazdowym sparingu z CSKA Moskwa – zakończył się bezbramkowym remisem.

Tymczasem Zenit w ubiegłym sezonie odzyskał tytuł mistrza Rosji i również nie przegrał żadnego oficjalnego meczu w tym roku. Poza tym w piątek drużyna potwierdziła swoje możliwości, pokonując w finale Superpucharu Rosji Lokomotiw 2:1. Zespół z Petersburga prowadził od 14. minuty spotkania.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Po raz ostatni Rotor grał w najwyższej lidze jeszcze w 2004 roku. Wówczas też po raz ostatni zmierzył się z Zenitem, przegrywając u siebie 2:5. Poza tym, drużyna wygrała po raz ostatni z petersburżanami aż 18 lat temu. I raczej trudno sobie wyobrazić, że najbliższy mecz zakończy z choćby punktem.

Rotor Wołgograd – Zenit Sankt Petersburg kursy

Wyraźnym faworytem tego pojedynku zdaniem bukmacherów jest drużyna mistrzów Rosji. Kurs na zwycięstwo Zenitu wynosi 1.27, natomiast na triumf Rotoru aż 9.00. Tymczasem szanse na remis oceniono na 4.80.

Rotor Wołgograd – Zenit Sankt Petersburg typy

W tym starciu Zenit powinien zademonstrować swoją wyraźną przewagę nad rywalem. Przynajmniej trzy gole w meczu to dość bezpieczny typ. Faworytem do zdobycia przynajmniej jednego z nich jest Artiom Dziuba.

Rotor – Zenit | Typ: Powyżej 2.5 goli w meczu @1.83 BetClic

Rotor – Zenit | Typ: Artiom Dziuba strzeli gola @1.98 BetClic