Świt Nowy Dwór – Zagłębie Lubin. Typy, kursy (13.08.2020)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki stoi przed trudnym zadaniem. W 1/32 Pucharu Polski zespół zmierzy się na własnym stadionie z Zagłębiem Lubin. 

Świt Nowy Dwór – Zagłębie Lubin zapowiedź

Drużyna gospodarzy już rozpoczęła sezon 2020/2021. W pierwszym meczu III ligi Świt efektownie pokonał Concordię Elbląg, wygrywając aż 5:1. Głównym bohaterem spotkania okazał się 21-letni Kamil Waśniowski, który zdobył dwa gole. Dzięki tej wygranej zespół jest liderem 1. Grupy trzeciej ligi.

Tymczasem Zagłębie od czasu zakończenia sezonu rozegrało tylko jeden mecz. Sparing z Pogonią, który rozegrano na nietypowych zasadach (podział na tercje), zakończył się przegraną “Miedziowych” 0:1. Na podstawie tego spotkania trudno jednak określić, w jakiej dyspozycji aktualnie znajdują się podopieczni Martina Seveli.

Oczywiście faworytem tego pojedynku jest Zagłębie, za którym przemawia wszystko poza stadionem. Czy Świt będzie w stanie u siebie sprawić niespodziankę?

Świt Nowy Dwór – Zagłębie Lubin kursy

Inny wynik niż wygrana gości wydaje się według bukmacherów niespodzianką. kurs na zwycięstwo Zagłębie wynosi 1.22, na remis 7.50, natomiast na awans Świtu 8.12.

Świt Nowy Dwór – Zagłębie Lubin typy

“Miedziowi” nie powinni mieć większych problemów. W grę raczej nie wejdzie tylko wygrana w całym meczu, ale także w obu połowach. Zagłębie jest jednak drużyną, która ma chwile rozluźnienia w defensywie, co sprawia, że niżej notowani rywale znajdują drogę do bramki.

Świt – Zagłębie | Typ: Świt strzeli gola @1.85 STS

Świt – Zagłębie | Typ: Zagłębie wygra obie połowy @2.30 STS