Lechia Zielona Góra – Świt Skolwin Szczecin. Typy, kursy (13.08.2020)
13.08.2020

Lechia Zielona Góra w ramach 1/32 finału Pucharu Polski zagra na własnym obiekcie z ekipą Świt Skolwin Szczecin. Oba zespoły na co dzień rywalizują w III. lidze. Drużyna z której grupy okaże się lepsza? 

Lechia Zielona Góra – Świt Skolwin Szczecin zapowiedź (czwartek, 16:00)

W trakcie sezonu 2019/2020, Lechia Zielona Góra po 18 kolejkach III ligi grupy III zajmowała dziesiątą lokatę. W związku z przedwczesnym zakończeniem rozgrywek, zespół utrzymał tę pozycję, tracąc do lidera jedenaście oczek.

Ekipa z Zielonej Góry rozegrała już pierwszy mecz w ramach nowej kampanii. Na początku sierpnia zespół zremisował na wyjeździe 1:1 ze Stalą Brzeg. Zawodnicy Lechii Zielonej Góry wrócą zatem na murawę po kilkunastu dniach przerwy.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Świt Skolwin Szczecin to ekipa, która również rywalizuje w III lidze, jednakże grupy II. Drużyna ma już za sobą dwa mecze w nowym sezonie. Piłkarze klubu ze Szczecina na pewno nie będą dobrze wspominać rywalizacji z Stężycą. Zespół przegrał bowiem 1:5 z liderem ligi.

Lechia Zielona Góra – Świt Skolwin Szczecin kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Świt Skolwin Szczecin. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.08. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.55. Wygraną gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 3.25

Lechia Zielona Góra – Świt Skolwin Szczecin typy

Obie ekipy na pewno dołożą wszelkich starań, by zagwarantować sobie grę w kolejnej rundzie Pucharu Polski. Można zatem przypuszczać, że okazji bramkowych, a co za tym idzie również i goli, nie zabraknie.

Lechia Zielona Góra – Świt Skolwin Szczecin | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.57 @ Betclic

Lechia Zielona Góra – Świt Skolwin Szczecin | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 1.82 @ Betclic