GKS Bełchatów – Legia Warszawa. Typy, kursy (14.08.2020)

14.08.2020

GKS Bełchatów czeka w 1/32 finału Pucharu Polski trudne zadanie. Zespół zmierzy się na własnym stadionie z mistrzem Polski, Legią Warszawa.

GKS Bełchatów – Legia Warszawa zapowiedź

Powiedzmy sobie szczerze, bełchatowianie do tego pojedynku przystępują z pozycji kopciuszka. Zespół rzutem na taśmę utrzymał się w I lidze i od czasu czerwcowych zwycięstw z Wigrami i Stalą, nie błyszczał. W letnim oknie transferowym wzmocniono skład – przyszli m.in. Seweryn Michalski, Daniel Feruga czy Łukasz Wroński. Można jednak powątpiewać w szanse GKS-u w pojedynku Pucharu Polski.

O ostatniej formie i transferach Legii nie trzeba dużo mówić. Świeżo upieczeni mistrzowie Polski pozyskali ostatnio m.in. Artura Boruca, Bartosza Kapustkę i Rafaela Lopesa. Wydaje się jednak, że Aleksandar Vuković w tym pojedynku raczej postawi na rezerwowych – głównie młodzieżowców.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Po raz ostatni zespoły zagrały ze sobą jeszcze w 2014 roku, gdy Bełchatów grał w ekstraklasie. Wówczas zakończyło się wyjazdową wygraną Legii 3:0. Czy tym razem również zakończy się pogromem ze strony stołecznej drużyny?

GKS Bełchatów – Legia Warszawa kursy

Przewidywania bukmacherów nie są żadnym zaskoczeniem. Kurs na zwycięstwo mistrzów Polski wynosi tylko 1.20, natomiast na Bełchatów aż 12.07. Tymczasem szanse na remis oceniono na kurs 6.50

GKS Bełchatów – Legia Warszawa typy

Krótko mówiąc, Legia powinna wygrać ten mecz, nie tracąc przy tym gola. Poza tym już w pierwszej połowie podopieczni Aleksandara Vukovicia powinni udowodnić, że zasługują na zwycięstwo.

Bełchatów – Legia | Typ: Legia wygra pierwszą połowę @1.60 Totolotek

Bełchatów – Legia | Typ: Legia wygra i Bełchatów nie strzeli gola @1.73 Totolotek