Qarabag – Sileks. Typy, kursy (18.08.2020)

18.08.2020

Rozpoczynamy walkę o fazę grupową Ligi Mistrzów. W pierwszej rundzie eliminacyjnej Qarabag zmierzy się z Sileks. Faworytem tego spotkania jest zespół z Azerbejdżanu, który zdecydowanie częściej rywalizował na europejskiej scenie.

Qarabag – Sileks zapowiedź (wtorek, 18:00)

Dla piłkarzy Qarabagu występy w LM czy LE nie są czymś zupełnie nowym. Mistrz Azerbejdżanu wielokrotnie meldował się w fazie grupowej Ligi Europy. Zdecydowanie gorzej wygląda statystyka zespołu w kontekście gry w Lidze Mistrzów. Tylko raz Qarabag rywalizował na tym etapie rozgrywek. Był to sezon 2017/2018, w którym klub trafił do grupy z Chelsea, Atletico oraz Romą.

W dwóch ostatnich edycjach, Qarabag nie zdołał wywalczyć sobie kwalifikacji do LM, odpadając w dwóch przypadkach podczas trzeciej rundy eliminacyjnej. W trakcie kampanii 2018/2019 zespół przegrał dwumecz z BATE Borysów, z kolei podczas rozgrywek 2019/2020 górą ze starcia z tym zespołem wyszli zawodnicy APOEL-u.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Znacznie mniej doświadczenia na europejskiej scenie ma drużyna Sileks Kartovo. Klub z Mołdawii po raz ostatni walczył o Ligę Mistrzów w sezonie 1998/1999. Drużyna przegrała w pierwszej rundzie eliminacyjnej z FC Brugge.

Qarabag – Sileks kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Qarabag. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi bowiem 1.28. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 5.80.  Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 14.

Qarabag – Sileks typy

Trudno wyobrazić sobie, by Qarabag odpadł na tym etapie kwalifikacji. W związku z tym, typujemy pewną wygraną zespołu z Azerbejdżanu.

Qarabag – Sileks | Typ: Qarabag będzie wygrywać do przerwy i zwycięży w meczu 1.76 @ Betclic

Qarabag – Sileks | Typ: Qarabag wygra przewagą minimum dwóch bramek 1.85 @ Betclic