Ararat-Armenia – Omonia Nikozja. Typy, kursy (19.08.2020)

Ararat-Armenia w eliminacjach do Ligi Mistrzów zmierzy się z Omonią Nikozja. Który z zespołów wygra i w następnej fazie rozgrywek zmierzy się z Legią?

Ararat-Armenia – Omonia Nikozja zapowiedź

W poprzednim sezonie drużyna gospodarzy zwyciężyła w ekstraklasie Armenii i obecnie wyróżnia się na krajowym podwórku. Na temat zespołu wypowiedział się ostatnio w rozmowie dla “Futbol News”, były prezes PZPN-u Michał Listkiewicz, który obecnie pracuje w Armenii.

To jest najlepszy zespół w kraju, ale daleko mu do średnich zespołów z Polski. Ta drużyna ma potencjał techniczny, grają tam Brazylijczycy, zawodnicy z Afryki. Dopóki jednak nie stracą bramki to jakoś im to leci, a potem już mają dosyć – stwierdził Michał Listkiewicz.

Cypr stoi jednak zdecydowanie wyżej w europejskim rankingu klubowym. Omonia, w porównaniu do APOEL-u oraz Anorthosisu nigdy nie zagrała w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Może podopieczni Henninga Berga sprawią, że zespół zapisze się w statystykach tych elitarnych rozgrywek?

Ararat-Armenia – Omonia Nikozja kursy

Wyraźnym faworytem według bukmacherów jest mistrz Cypru. Kurs na zwycięstwo Omonii wynosi 1.95, natomiast ich rywali 3.94. Z kolei kurs na remis oceniono na 3.50.

Ararat-Armenia – Omonia Nikozja typy

Mimo że faworytem jest drużyna gości, warto zwrócić uwagę na tym, że teren jest jednak trudny. To może nie sprawi, że Ararat-Armenia wygra, aczkolwiek obie drużyny mogą tutaj znaleźć drogę do bramki. Tym samym możemy spodziewać się tutaj większej liczby bramek.

Ararat – Omonia | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.95 STS

Ararat – Omonia | Typ: Powyżej 2.5 goli @2.25 STS