NK Celje – Dundalk F.C. Typy, kursy. (19.08.2020)

19.08.2020

NK Celje rozpocznie swoją przygodę z europejskimi pucharami w tym sezonie od meczu z Dundalk. Czy sensacyjny mistrz Słowenii poradzi sobie ze zwycięzcą irlandzkiej ligi?

NK Celje – Dundalk F.C. zapowiedź

Miniony sezon okazał się dla zespołu z Celje wręcz historyczny. Drużyna po raz pierwszy zdobyła mistrzostwo Słowenii, wywalczając je w ostatnich kolejkach rozgrywek. Główne role w Celje odegrali Dario Vizinger i Mitja Lotrić, którzy łącznie zdobyli 41 bramek. Dobrze spisywał się również młody skrzydłowy Luka Kerin.

Tymczasem Dundalk zapewniło sobie mistrzostwo Irlandii na kilka kolejek przed końcem. Zespół zakończył ubiegły sezon z przewagą 11. punktów nad drugim Shamrock Rovers. Obecne rozgrywki nie są jednak dla drużyny tak udane. Już po ośmiu kolejkach Dundalk zajmuje trzecie miejsce, tracąc do wyżej wspomnianego rywala aż osiem punktów.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

W zdecydowanie lepszej formie znajduje się obecnie zespół gospodarzy, który przegrał tylko jeden z dziesięciu ostatnich meczów. Tymczasem drużyna gości jest nierówna i mało wskazuje, że wyeliminuje mistrza Słowenii z kwalifikacji do Ligi Mistrzów.

NK Celje – Dundalk F.C. kursy

Zdaniem bukmacherów, awansować do następnej fazy powinien zespół gospodarzy. Kurs na zwycięstwo zespołu mistrza Słowenii wynosi 2.10, a ich rywali 3.63. Tymczasem szanse na remis ustalono na 3.35.

NK Celje – Dundalk F.C.typy

Drużyna gospodarzy powinna ten mecz wygrać. Należy również zwrócić uwagę na to, że Słoweńcy z reguły na własnym stadionie zdobywają bramki w pierwszej połowie.

Celje – Dundalk | Typ: Celje wygra @2.10 Totolotek

Celje – Dundalk | Typ: Pierwszy gol w pierwszej połowie @2.40 Totolotek