Tre Penne – Gjilani. Typy, kursy (20.08.2020)

20.08.2020

W ramach rywalizacji o miejsce w kwalifikacjach do fazy grupowej Ligi Europy, zespół Tre Penne zagra na własnym stadionie z Gjilani. Dla gości jest to debiut w europejskich pucharach.

Tre Penne – Gjilani zapowiedź (czwartek, 21:00)

Gospodarze mają zdecydowanie więcej doświadczenia w rozgrywkach. Trudno jednak mówić o sukcesach zespołu z San Marino. Wystarczy bowiem powiedzieć, że najlepszy wynik klubu w LE przypada na sezon 2019/2020, w którym Tre Penne zakończyło zmagania na drugiej rundzie kwalifikacji, odpadając z litewską ekipą Suduva Marijampole.

Drużyna walczyła także w Lidze Mistrzów. Piłkarzom Tre Penne nie udało się jednak ani razu przebrnąć pierwszej rundy eliminacji. Za każdym razem rywal był wyraźnie lepszy w dwumeczu, wygrywając z reguły dwa spotkania. Jedynym takim wyjątkiem jest sezon 2013/2014, w którym udało się Tre Penne zwyciężyć w drugiej potyczce 1:0. Pierwsza zakończyła się porażką 0:3.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Dla Gjilani jest to całkowity debiut w europejskich pucharach. Trudno zatem cokolwiek wywnioskować w kontekście gry zespołu z Kosowa. Drużyna zakończyła ubiegły sezon na drugim miejscu w lidze, mając na swoim koncie tyle samo punktów, co mistrz kraju.

Tre Penne – Gjilani kursy bukmacherów

Zdecydowanym faworytem starcia jest drużyna gości. Kurs na zwycięstwo Gjilani wynosi bowiem 1.39. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 5.00. Wygraną gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 9.00.

Tre Penne – Gjilani typy

Choć zespół z Kosowa nie rywalizował jeszcze w europejskich pucharach, to za wygraną gości przemawia kilka argumentów. Po pierwsze, piłkarze Gjilani nie mają za sobą ogromnej przerwy od gry, gdyż liga w Kosowie zakończyła się pod koniec lipca. Dla porównania Tre Penne ostatni mecz rozegrało w lutym.

Po drugie, Kosowo nagromadziło nieco więcej punktów w zestawieniu Współczynnika UEFA. Można zatem przypuszczać, że poziom rozgrywkowej jest nieco wyższy w lidze gości.

Tre Penne – Gjilani | Typ: Gjilani wygra i powyżej 2.5 bramki 2.04 @ Betclic

Tre Penne – Gjilani | Typ: Gjilani wygra i obie drużyny strzelą gola 3.35 @ Betclic