FC Santa Coloma – Iskra Danilovgrad. Typy, kursy (20.08.2020)

Santa Coloma z Andory rozpocznie eliminacje Ligi Europy od starcia z czarnogórską Iskrą Danilovgrad. Czy drużyna z niżej notowanej ligi wykorzysta przewagę własnego stadionu?

FC Santa Coloma – Iskra Danilovgrad zapowiedź

Drużyna gospodarzy zakończyła sezon ligowy na drugim miejscu. Niewiele brakowało, żeby Santa Coloma sięgnęła po mistrzostwo Andory. Zespół przegrał bowiem tytuł o zaledwie jeden punkt z Interem D’Escaldes. Warto zwrócić uwagę jednak na to, że wicemistrz Andory nie przegrał od lutego.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Iskra ma jednak za sobą również udany sezon. Czarnogórska drużyna wygrała cztery z pięciu ostatnich meczów ubiegłego sezonu i zakończyła rozgrywki na trzeciej pozycji. Poza tym zespół już rozpoczął nowy sezon ligowy, wygrywając 1:0 na wyjeździe z Zetą Golubovci.

FC Santa Coloma – Iskra Danilovgrad kursy

Według bukmacherów faworytem tego pojedynku jest Iskra. Kurs na wygraną Czarnogórców wynosi 1.76, natomiast ich rywali 4.10. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 3.60.

FC Santa Coloma – Iskra Danilovgrad typy

Awansować do następnej rundy powinna drużyna gości. Andora jednak może być trudnym terenem, czego dowodem jest ubiegłoroczny remis 0:0 Astany z Santa Colomą. Dlatego nie można się tutaj spodziewać raczej kanonady.

Santa Coloma – Iskra | Typ: Iskra wygra @1.76 Totolotek

Santa Coloma – Iskra | Typ: Poniżej 2.5 goli @1.80 Totolotek