Chojniczanka Chojnice – Olimpia Elbląg. Typy, kursy (20.08.2020)

21.08.2020

Chojniczanka Chojnice zmierzy się w Pucharze Polski z Olimpią Elbląg. Który z drugoligowców będzie górą w tym pojedynku?

Chojniczanka Chojnice – Olimpia Elbląg zapowiedź

Ubiegły sezon okazał się dla zespołu gości nieudany. Chojniczanka pożegnała się z 1. Ligą, zapewniając sobie spadek z ligi na kilka kolejek przed końcem. Finalnie zespół zajął przedostatnie miejsce w lidze, wyprzedzając tylko Wigry Suwałki. W związku z tym w Chojnicach doszło do kilku zmian. Trenerem zespołu został Adam Nocoń, który wcześniej prowadził… Olimpię Elbląg.

Tymczasem stanowisko szkoleniowca drużyny gości jeszcze pod koniec ubiegłych rozgrywek został Łukasz Kowalski. Pod wodzą nowego trenera drużyna wypadła z walki o awans, aczkolwiek nie był to priorytet klubu. Dlatego zarząd z góry założył, żeby Olimpia pod koniec sezonu postawiła na młodzież, nawet kosztem promocji do wyższej ligi.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Drużyny już od długiego czasu nie miały okazji się spotkać w jakichkolwiek meczach, więc w tym kontekście trudno je zestawić. Zwróćmy jednak uwagę na mecze sparingowe przed sezonem. W nich zdecydowanie lepiej spisała się Chojniczanka, która najpierw wygrała 1:0 z Arką, a następnie 2:0 z Bytovią.

Chojniczanka Chojnice – Olimpia Elbląg kursy

Zdaniem bukmacherów, faworytem tego pojedynku jest zespół gospodarzy. Kurs na wygraną Chojniczanki wynosi 1.65, natomiast ich rywali 4.74. Z kolei kurs na remis oceniono na 3.95.

Chojniczanka Chojnice – Olimpia Elbląg typy

Zespół gospodarzy jest wyraźnym faworytem, szczególnie przez pryzmat spotkań przedsezonowych. Poza tym to właśnie zespół z Chojnic powinien tutaj otworzyć wynik.

Chojniczanka – Olimpia E. | Typ: Chojniczanka strzeli pierwszego gola @1.52 Totolotek

Chojniczanka – Olimpia E. | Typ: Chojniczanka wygra @1.65 Totolotek 

Fot. Chojniczanka Chojnice

typy dnia
kurs 1.73
Pogoń Szczecin - Korona Kielce
BTTS
TAK
kurs 1.76
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Obie drużyny strzelą gola
TAK
kurs 1.90
Motor Lublin - Raków Częstochowa
Obie drużyny strzelą gola
TAK