Górnik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko-Biała. Typy, kursy (23.08.2020)

23.08.2020

Górnik Zabrze w pierwszej kolejce PKO Ekstraklasy zagra z beniaminkiem z Bielska-Białej. Podopieczni Marcina Brosza wygrają czy może Podbeskidzie ich zaskoczy?

Górnik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko-Biała zapowiedź

Drużyna z Zabrza udanie rozpoczęła nowy sezon. W meczu Pucharu Polski Górnik pokonał zdecydowanie Jagiellonię (3:1). Bramki dla zespołu zdobyli Bartosz Nowak (debiutant), Jesus Jimenez oraz Paweł Bochniewicz. W drużynie doszło do kilku ruchów, które były konieczne. W miejsce Igora Angulo do zabrzan trafił Alex Sobczyk. Poza Austriakiem polskiego pochodzenia Górnik pozyskał także wspomnianego Nowaka oraz Kacpra Michalskiego z GKS-u Katowice. Tymczasem z klubu odeszli oprócz Angulo również Mateusz Matras, Kamil Zapolnik i Szymon Matuszek. Władzom Górnika nie udało się również zatrzymać na dłużej Georgiosa Giakoumakisa i Stavrosa Vasilantonopoulosa.

Z kolei w Podbeskidziu niewiele się zmieniło w porównaniu z poprzednim sezonem. Cały trzon drużyny pozostał, natomiast doszli Gergo Kocsis, Milan Rundić i Dominik Frelek. Wydaje się, że bielszczanie stawiają na stabilizację i nie zamierzają przeprowadzać gwałtownych ruchów transferowych po awansie do ekstraklasy.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Ostatni pojedynek zespołów miał miejsce jeszcze gdy obie drużyny grały w 1. Lidze. Wówczas górą byli zabrzanie, którzy wygrali 4:0 na własnym stadionie. Jak będzie tym razem?

Górnik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko-Biała kursy

Faworytem bukmacherów w tym pojedynku są podopieczni Marcina Brosza. Kurs na zwycięstwo Górnika oceniono na 2.00, natomiast Podbeskidzia na 3.95. Tymczasem kurs na remis ustalono na 3.60.

Górnik Zabrze – Podbeskidzie Bielsko-Biała typy

Stadion w Zabrzu jest prawdziwą twierdzą podopiecznych Mariusza Brosza. To może wskazywać na zwycięstwo w starciu z beniaminkiem. Może Górnik zdobędzie pierwszego gola jeszcze przed przerwą?

Górnik – Podbeskidzie | Typ: Górnik wygra @2.00 BetClic

Górnik – Podbeskidzie | Typ: Górnik strzeli pierwszego gola w pierwszej połowie @2.16 BetClic