PAOK – Besiktas. Typy, kursy (25.08.2020)

25.08.2020

W kolejnej, II już rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów będziemy świadkami bardzo ciekawego spotkania, w którym zmierzą się ze sobą ekipy PAOKu Saloniki i Besiktasu. Pojedynek zapowiada się niezwykle ekscytująco. Która z drużyn awansuje do następnej fazy eliminacji?

PAOK – Besiktas zapowiedź

Dla klubu z Grecji będzie to pierwszy mecz w tych eliminacjach. Warto w tym miejscu rzucić okiem, jak sprawował się PAOK w minionym sezonie ligi greckiej. Zespół mający siedzibę w Salonikach zakończył rywalizację w lidze na 2. miejscu, jednak walka o tytuł była zupełnie pozbawiona emocji, bowiem strata do Olympiakosu ostatecznie wyniosła aż 14 punktów. PAOK nie miał okazji nigdy mierzyć się z Besiktasem, ciężko też jest porównywać tutaj poziom obu lig, wszakże daleko im do europejskiej czołówki. Swojej przewagi PAOK może szukać w grze na własnym obiekcie, szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że o awansie decyduje tylko jeden mecz.

Obecność Besiktasu w tych eliminacjach to tak naprawdę kwestia szczęścia. Gdyby nie dyskwalifikacja Trabzonsporu z europejskich pucharów, piłkarze ze Stambułu znajdowaliby się teraz w Lidze Europy. Jednakże mimo wszystko miniony sezon dla Besiktasu był całkiem udany. Mimo kryzysu w klubie i konieczności dokonania wielu zmian w składzie, drużyna ostatecznie skończyła rozgrywki przed Galatasaray i Fenerbahce, którzy byli ich głównymi rywalami. Besiktas kończył sezon w niezłej formie, zdecydowanie lepszej niż PAOK, jednakże oba zespoły nie rozegrały od miesiąca żadnego oficjalnego meczu o stawkę, dlatego ich dzisiejsza dyspozycja pozostaje pewną niewiadomą.

PAOK – Besiktas kursy

W STS faworytem jest PAOK, na którego zwycięstwo wystawiono kurs 2.10. Remis to kurs 3.40, natomiast zwycięstwo Besiktasu 3.54.

PAOK – Besiktas typy

Pomimo tak wystawionych kursów wydawać się może, że drużyny prezentują dość zbliżony poziom, a możliwe nawet, że to Besiktas jest minimalnie lepszy. Dlatego też typujemy awans przyjezdnych.

PAOK – Besiktas | Typ: Besiktas awansuje @2.35 STS