NK Celje – Molde FK. Typy, kursy (26.08.2020)
26.08.2020

O grę w trzeciej rundzie eliminacyjnej do Ligi Mistrzów zespół NK Celje powalczy z Molde FK. Obie drużyny bez większych problemów wygrały swoje spotkania we wcześniejszej serii gier.

NK Celje – Molde FK zapowiedź (środa, 18:00)

Triumfator słoweńskiej ekstraklasy pewnie wygrał pierwszy mecz kwalifikacyjny, pokonując na własny obiekcie Dundalk 3:0. Dla drużyny NK Celje, uczestnictwo w drugiej rundzie eliminacji jest sporym sukcesem.

Słoweński zespół w przeszłości nie wziął udziału w żadnych kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Klub ma tylko niewielkie doświadczenie w Lidze Europy, kończąc jednak za każdym razem udział w rozgrywkach na pierwszej rundzie.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Przed zawodnikami NK Celje spore wyzwanie. Ekipa Molde FK ma za zdecydowanie więcej doświadczenia w Lidze Mistrzów. Norweski klub dawno jednak nie uczestniczył w eliminacjach do LM. Ostatnie kwalifikacje przypadają na sezon 2015/2016. Piłkarze Molde przegrali wtedy w 3. rundzie z Dinamo Zagrzeb.

NK Celje – Molde FK kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Molde FK. Kurs na zwycięstwo gości wynosi bowiem 1.82. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.90. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 4.10.

NK Celje – Molde FK typy

Choć z pewnością zespół NK Celje spróbuje osiągnąć historyczny sukces, to szanse słoweńskiej drużyny w starciu z Molde są niewielkie. Typujemy zwycięstwo gości po atrakcyjnym kursie.

NK Celje – Molde FK | Typ: Molde FK wygra mecz 1.82 @ Betclic

NK Celje – Molde FK | Typ: Molde wygra i powyżej 1.5 bramki 2.05 @ Betclic