Aarhus GF – FC Honka. Typy, kursy (27.08.2020)
27.08.2020

Trzecia drużyna duńskiej Superligi sezonu 2019/2020, czyli ekipa Aarhus GF w ramach pierwszej rundy eliminacyjnej do Ligi Europy zmierzy się z fińską FC Honka. 

Aarhus GF – FC Honka zapowiedź (czwartek, 19:00)

Dla zespołu Aarhus udział w kwalifikacjach do LE nie zdarza się zbyt często. Wystarczy bowiem powiedzieć, iż od momentu, gdy te rozgrywki zmieniły nazewnictwo z Pucharu UEFA na Ligę Europy, duński klub tylko raz grał w eliminacjach. Miało to miejsce w sezonie 2012/2013. Piłkarze Aarhus dość szybko zakończyli przygodę, przegrywając dwumecz z FC Dila w drugiej rundzie.

Znacznie więcej doświadczenia mają zawodnicy FC Honka. Problem w tym, że fiński zespół nie zdołał przebrnąć bariery, jaką jest trzecia runda kwalifikacyjna. Ten najlepszy wynik przypada na sezon 2009/2010. Zawodnicy FC Honka przegrali wtedy z Qarabagiem Agdam.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Ostatni raz fińska drużyna brała udział w Lidze Europy podczas kampanii 2014/2015. Klub zakończył przygodę z LE już na pierwszej rundzie, uznając wyższość estońskiej ekipie JK Sillamae Kalev.

Aarhus GF – FC Honka kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest zespół Aarhus. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi bowiem 1.32. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 5.20. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 10.

Aarhus GF – FC Honka typy

Choć doświadczenie przemawia nieco za fińską ekipą, to piłkarze Aarhus powinni poradzić się z zawodnikami FC Honka. Typujemy zatem pewne zwycięstwo gospodarzy.

Aarhus GF – FC Honka | Typ: Aarhus wygra do przerwy i cały mecz 1.86 @ Betclic

Aarhus GF – FC Honka | Typ: Aarhus wygra przewagą minimum dwóch bramek 1.89 @ Betclic