Radomiak Radom – Widzew Łódź. Typy, kursy (29.08.2020)

29.08.2020

Już wczoraj mieliśmy okazje oglądać mecze rozgrywane w ramach 1. Ligi, ale to dziś odbędzie się prawdziwy hit na zapleczu PKO Ekstraklasy. Radomiak bowiem podejmie Widzew, który wraca do 1. ligi i z całą pewnością od razu będzie chciał wywalczyć awans. 

Radomiak – Widzew zapowiedź

Zdaniem bukmacherów faworytem tego meczu jest Radomiak, ale nam wydaje się, że wygra Widzew. Przede wszystkim dlatego że latem drużyna dokonała kliku dobrych transferów. W tym Fundambu, który rok temu grała jeszcze właśnie w Radomiaku, co będzie jednym ze smaczków tego meczu. Do zmiany najbardziej kluczowej doszło jednak na ławce trenerskiej, gdzie stery w łódzkiej ekipie objął Enkeleid Dobi, który wydaje się odpowiednią osobą, by wreszcie poukładać organizację i grę w jednym z najbardziej utytułowanych polskich klubów.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Po drugiej stronie rzeki mamy Radomiaka, gdzie pod względem organizacyjnym także panuje chaos. Fakt, że w poprzednim sezonie Radomiak bił się o awans do Ekstraklasy nie świadczy o tym, że w tym będzie podobnie.

Jeśli spojrzymy tylko na składy obu zespołów, to wydaje się, że Widzew powinien sobie spokojnie poradzić w Radomiu. I tak też będziemy typować, o czym więcej poniżej.

Radomiak – Widzew kursy

Zdaniem bukmacherów, faworytem tego pojedynku jest zespół gospodarzy. Kurs na wygraną Radomiaka wynosi 2,20 w Totolotku, na remis 3,45, a na wygraną Widzewa 3,07

Radomiak – Widzew typy

Naszym zdanie w tym meczu wygra Widzew po zaciętym widowisku.

Radomiak – Widzew | Typ: wygrana Widzewa @ 3,15 Totolotek

Radomiak – Widzew | Typ: BTS @ 1,63 Totolotek