Shanghai SIPG – Tianjin Teda. Typy, kursy (31.08.2020)
31.08.2020

Dzisiaj zostaną rozegrane dwa kolejne mecze Chinese Super League. W drugim z nich Shanghai SIPG zagra z Tianjin Teda na Suzhou City Stadium. Będzie to pojedynek lidera z ostatnią drużyną grupy B. Czy faworyt potwierdzi swoją dominację i podtrzyma swoją passę bez porażki?

Shanghai SIPG – Tianjin Teda zapowiedź

Obie drużyny znajdują się na kompletnie przeciwnych biegunach, jeśli chodzi o ten sezon. Shanghai SIPG nadal pozostaje niepokonany z pięcioma zwycięstwami i dwoma remisami, podczas gdy Tianjin Teda jeszcze nie zaznało smaku zwycięstwa. Co więcej, piłkarze z Szanghaju pozostają jak dotąd jedyną ekipą w stawce, która nie poniosła jeszcze porażki. Trzeba przyznać, że zwycięstwa ekipy Czerwonych Orłów nie są przypadkowe, ponieważ w każdym meczu starają się oni narzucić swój styl gry i zdominować swojego rywala. Ta sztuka udaje im się znakomicie, gdyż przewodzą oni w tabeli z trzema punktami przewagi nad drugim Beijing Guoan. Ogromną rolę w ich grze odgrywają oczywiście gracze dobrze znani szerszej publice, czyli Oscar, Hulk oraz Arnautović.

Jeśli chodzi o zespół Tianjin Teda to podejdą do tego spotkania bezpośrednio po pięciu porażkach z rzędu.Trudno jest w ich grze szukać jakichkolwiek pozytywów, ponieważ obok ostatniego miejsca w grupie mogą się oni również powstydzić najgorszą defensywą w lidze. Ponadto, fatalnie dla nich wygląda także historia starć z Shanghai SIPG. Bezpośrednie mecze pomiędzy obiema drużynami kończą się zazwyczaj zwycięstwami ekipy z Szanghaju, lub ewentualnie podziałem punktów. Piłkarze z Tiencin nigdy nie zdołali pokonać rywala rozgrywając z nim 15 spotkań.

Shanghai SIPG – Tianjin Teda kursy

Jak łatwo było przewidzieć, kurs na zwycięstwo Shanghai SIPG nie jest zbyt wysoki i jest to 1.22 w STS. Remis to już kurs 6.25, natomiast zwycięstwo Tianjin 10.46.

Shanghai SIPG – Tianjin Teda typy

Trudno szukać w tym starciu jakichkolwiek pozytywów i możliwości walki o zwycięstwo dla Tianjin Teda. Stawiamy na dominację piłkarzy z Szanghaju i przynajmniej kilka strzelonych przez nich goli. Mimo wszystko, w 5. na 6. ostatnich meczów bezpośrednich Tygrysy były w stanie zdobyć bramkę rywala.

Shanghai SIPG – Tianjin Teda | Typ: Shanghai SIPG wygra + BTTS @2.45 STS

Shanghai SIPG – Tianjin Teda | Typ: Shanghai SIPG wygra + 3,5 gola @2.10 STS