Polonia Nysa – Górnik Łęczna. Typy, kursy (02.09.2020)

02.09.2020

Mieli zagrać kilka tygodni temu, ale wtedy w ostatniej chwili mecz został odwołany ze względu na koronawirusa w zespole z III ligi. Teraz drugie podejście, ale sytuacja się nie zmienia, faworytem Górnik Łęczna, choć Polonia Nysa nie stoi na straconej pozycji.

Polonia Nysa – Górnik Łęczna zapowiedź (środa, 16:00)

Ekipa z Łęcznej w ostatnich latach uchodzi za specjalistę od… odpadania z Pucharu Polski, gdy rywalami są ekipy z niższych lig. Różni przeciwnicy ogrywali zielono-czarnych, więc też zawsze początki budzą obawy w Łęcznej. Mimo tego mogą być w dobrych nastrojach górnicy, skoro w weekend zainaugurowali ligę od wygranej 3:0 z GKS-em Bełchatów.

Polonia to beniaminek III ligi i trzeba przyznać, że rzeczywistość na tym poziomie ich nie oszczędza. Jedno zwycięstwo i trzy porażki to jedno, ale liczba straconych goli już może być problematyczna. 0:5 z ROW-em Rybnik, 1:7 ze Stalą Brzeg sprawiają, że trudno widzieć groźnego rywala dla Górnika w dzisiejszym meczu. Mimo tego taki rywal powinien wyzwolić w gospodarzach dodatkowe siły i walkę o każdy centymetr boiska.

Polonia Nysa – Górnik Łęczna kursy bukmacherskie

Zdecydowanym faworytem jest I-ligowiec z Łęcznej. Kurs na gości wynosi 1,15. Z kolei współczynnik na gospodarzy to aż 12,00. Pomiędzy tym jest kurs na remis, który kształtuje się na poziomie 7,00.

Polonia Nysa – Górnik Łęczna typy

Polonia Nysa – Górnik Łęczna | Typ: Obie strzelą @ 1,85 TOTALbet