Ukraina – Szwajcaria. Typy, kursy (03.09.2020)
03.09.2020

Drugim pojedynkiem grupy 4 dywizji A Ligi Narodów będzie starcie Ukrainy ze Szwajcarią. Na papierze zapowiada się na kolejną bardzo wyrównaną konfrontację, gdyż potencjał obu zespołów wydaje się na tę chwilę mocno zbliżony. Czy któremuś z nich uda się jednak odnieść zwycięstwo?

Ukraina – Szwajcaria zapowiedź (czwartek, 20:45)

Oczywiście trudno jest pod jakimkolwiek względem porównywać ten mecz do drugiego czwartkowego spotkania dywizji A czyli pojedynku Niemców z Hiszpanami. Zarówno Ukraina jak i Szwajcaria do europejskich potentatów nie należą, jednak można znaleźć do wcześniej wymienionych potęg pewne analogie. Przede wszystkim, Ukraina i Szwajcaria bez problemów zakwalifikowały się do Mistrzostw Europy 2020 zajmując w swoich grupach pierwsze miejsce.

Jeśli chodzi o Ukraińców, to ich gra mogła się podobać, a wyprzedzenie w grupie eliminacyjnej Portugalii oraz Serbii musi budzić ogromne uznanie. Mało tego, nasi wschodni sąsiedzi nie zanotowali w tych eliminacjach ani jednej porażki, po raz ostatni schodząc z boiska „na tarczy” w listopadzie 2018 roku.

Co do Szwajcarów to również zdołali oni wywalczyć awans z pierwszego miejsca, jednak walka z Danią oraz Irlandią była bardziej zaciekła niż to miało miejsce w przypadku Ukrainy. Helwetom zdarzają się potknięcia, czego najlepszym dowodem jest porażka z Danią, czy też wypuszczone z rąk trzybramkowe prowadzenie z tym samym rywalem.

Ukraina – Szwajcaria kursy

Minimalnym faworytem zdaniem STS jest w tym starciu ekipa gospodarzy, na której zwycięstwo został ustawiony kurs 2.50. Remis to kurs 3.20, a zwycięstwo Szwajcarii 2.94.

Ukraina – Szwajcaria typy

To Ukraińcy są naszym zdaniem na tę chwilę lepszą drużyną. Fantastyczne wyniki w eliminacjach i wyprzedzenie Portugalii oraz Serbii tylko to potwierdzają. Na własnym obiekcie notują oni kapitalne rezultaty. Wystarczy tylko wspomnieć o tym, że przez ostatnie 5 lat ponieśli oni tylko jedną porażkę domową.

Ukraina – Szwajcaria | Typ: Ukraina wygra @2.50 STS

Ukraina – Szwajcaria | Typ: Malinovskiy strzeli gola @5.50 STS

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO