Słowenia – Grecja. Typy, kursy (3.09.2020)

Słowenia podejmie u siebie Grecję w ramach rozgrywek Ligi Narodów. Czy gospodarze po raz pierwszy odniosą zwycięstwo w starciu z tym rywalem?

Słowenia – Grecja zapowiedź

Dla obu reprezentacji będzie to pierwszy mecz w 2020 roku, dlatego najbardziej pewne może być tutaj… wiele niewiadomych. Bardziej udaną końcówkę ubiegłego roku miała jednak Grecja. Zespół pokonał Bośnię i Hercegowinę, Armenię oraz Finlandię, kończąc eliminacje do Euro 2020 na trzecim miejscu, jednak bez szans baraże o awans do turnieju.

Również dla Słowenii ostatnie mecze międzynarodowe nie były zbyt udane. Na cztery poprzednie spotkania zespół wygrał tylko jedno. Słoweńcy przegrali z Polską, Austrią i Macedonią Północną, a wygrali jedynie z Łotwą.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Po raz ostatni obie reprezentacje zmierzyły się ze sobą w 2012 roku. Wówczas spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Warto dodać, że jeszcze nigdy Słoweńcy nie pokonali Greków. Może teraz będzie ten pierwszy raz?

Słowenia – Grecja kursy bukmacherów

Bukmacherzy twierdzą, że minimalnie większe szanse na wygraną mają tutaj Słoweńcy (kurs 2.52), aczkolwiek wygrana Greków nie jest nieprawdopodobna (kurs 3.07). Również remis wydaje się możliwym rezultatem (kurs 3.05).

Słowenia – Grecja typy

Mecz zapowiada się na wyrównany, co może doprowadzić do goli z obu stron. Choć gospodarze będą osłabieni, faworytem do zdobycia gola jest właśnie reprezentant tego kraju, Andraż Sporar.

Słowenia – Grecja | Typ: Obie drużyny strzelą gola @2.11 Totolotek

Słowenia – Grecja | Typ: Andraz Sporar strzeli gola @3.40 Totolotek

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO