Wyspy Owcze – Malta. Typy, kursy (3.09.2020)

Wyspy Owcze na rozpoczęcie fazy grupowej Ligi Narodów spotkają się z reprezentacją Malty. Który zespół zrobi krok w kierunku awansu do lepszego koszyka?

Wyspy Owcze – Malta zapowiedź

Można powiedzieć, że reprezentanci obu krajów to starzy znajomi. Wszystko dlatego, że drużyny miały okazję zmierzyć się w grupie eliminacyjnej Euro 2020. Trzeba przyznać, że oba zespoły zakończyły je z podobnym skutkiem. Farerzy zajęli przedostatnie miejsce w grupie, z bilansem bramkowym 4:30, wyprzedzając tylko Maltańczyków (bilans 3:27).

Nie będzie tutaj zaskoczeniem, że jedyne punkty obie drużyny zdobywały w meczach przeciwko sobie. Spotkanie na Wyspach Owczych zakończyło się wynikiem 1:0 dla gospodarzy, natomiast na Malcie to Maltańczycy wygrali 2:1. W pozostałych meczach – z Hiszpanią, Norwegią, Szwecją i Rumunią zespoły wręcz solidarnie straciły punkty.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Do tej pory reprezentacje zmierzyły się ze sobą osiem razy. Pięć razy wygrali Farerzy, dwa Maltańczycy i jeden mecz zakończył się remisem. Jak będzie tym razem?

Wyspy Owcze – Malta kursy bukmacherów

Zdaniem bukmacherów, spotkanie powinno zakończyć się zdobyciem trzech punktów przez gospodarzy. Kurs na zwycięstwo Wysp Owczych wynosi 1.72, natomiast na wygraną Malty 5.39, a na remis 3.50.

Wyspy Owcze – Malta typy

W związku z tym, że mecz odbędzie się na Wyspach Owczych, można przewidywać wygraną gospodarzy. Farerzy do tej pory we wszystkich meczach u siebie również otwierali wynik, więc teraz tego też można się spodziewać

Wyspy Owcze – Malta | Typ: Wyspy Owcze pierwsze strzelą gola @1.40 STS

Wyspy Owcze – Malta | Typ: Wyspy Owcze wygrają @1.48 STS

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO