Rosja – Serbia. Typy, kursy (3.09.2020)
03.09.2020

Reprezentacja Rosji w ramach pierwszej kolejki Ligi Narodów zmierzy się na własnym obiekcie z Serbia. Gospodarze zachowali miejsce w Lidze B względem poprzedniej edycji. Z kolei goście zaliczyli awans z Ligi C. 

Rosja – Serbia zapowiedź (czwartek, 20:45)

Rosjanie mogą być bardzo zadowoleni z postawy reprezentacji w kwalifikacjach do Euro 2020. Kadra zajęła bowiem drugie miejsce w grupie I, uznając tylko wyższość Belgii, która wygrała wszystkie dziesięć spotkań w eliminacjach.

W walce o awans do wielkiej imprezy piłkarze rosyjskiej reprezentacji pokonali m.in. Szkocję czy Cypr. Jedyne straty punktów przypadają na spotkania ze wspomnianą Belgią. Poza tymi potyczkami, Rosja zanotowała 8 zwycięstw.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Nieco gorzej w kwalifikacjach do Euro 2020 spisali się Serbowie, którzy w grupie B zajęli trzecie miejsce. Ta lokata sprawia, iż reprezentacja z Półwyspu Bałkańskiego zmierzy się w barażach z Norwegią.

Rosja – Serbia kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Rosja. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.15. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.35. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 3.60.

Rosja – Serbia  typy

Od pewnego czasu, Rosja bardzo dobrze radzi sobie na własnych obiektach. Jedyna porażka w 2019 roku przypada na mecz z Belgią. W rywalizacji z reprezentacją Serbii, Rosjanie powinny zatem sobie poradzić.

Rosja – Serbia | Typ: Rosja wygra mecz 2.15 @ Betclic

Rosja – Serbia | Typ: Rosja wygra i poniżej 3.5 bramki 2.70 @ Betclic 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO