Turcja – Węgry. Typy, kursy (3.09.2020)
03.09.2020

W pierwszym meczu drugiej edycji Ligi Narodów, Turcja zagra na własnym stadionie z reprezentacją Węgier w Lidze B. Goście zanotowali awans w rozgrywkach. Wcześniej węgierscy piłkarze rywalizowali bowiem w Lidze C.

Turcja – Węgry zapowiedź (czwartek, 20:45)

Bardzo dobry okres ma za sobą reprezentacja Turcji. Kadra wywalczyła bowiem awans do Euro 2020 z drugiego miejsca w grupie H. Zawodnicy tureckiej kadry musieli uznać wyższość Francji, gromadząc zaledwie dwa punkty mniej. W rywalizacji o udział w wielkiej imprezie, Turcja pokonała m.in. Islandię.

Zdecydowanie mniej powodów do zadowolenia ma reprezentacja Węgier. Nie udało się bowiem graczom Marco Rossiego wywalczyć awansu do Euro 2020. Węgrzy zajęli czwartą lokatę w grupie E, wyprzedzając tylko Azerbejdżan.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Ostatni raz Turcja rywalizowała z Węgrami w 2013 roku w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata. Padł wtedy remis 1:1. Bramkę dla Turcji zdobył Yilmaz, z kolei trafienie dla Węgrów zanotował Bode.

Turcja – Węgry kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Turcja. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.57. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.95. Zwycięstwo gości bukmacherzy ocenili na kurs 6.60.

Turcja – Węgry typy

Turcja nie powinna mieć większych problemów z pokonaniem rywali. Dlatego też, typujemy pewną wygraną gospodarzy.

Turcja – Węgry | Typ: Turcja wygra przewagą minimum dwóch bramek 2.55 @ Betclic

Turcja – Węgry | Typ: Turcja wygra i obie drużyny nie strzelą gola 2.22 @ Betclic

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO