Szkocja – Izrael. Typy, kursy (4.09.2020)
04.09.2020

W pierwszej rundzie Ligi Narodów, reprezentacja Szkocji zagra w Glasgow z kadrą Izraela. Co ciekawe, obie ekipy zmierzą się w najbliższym czasie trzykrotnie. W jednym ze spotkań rozstrzygnięta zostanie kwestia awansu do kolejnej rundy baraży na Euro 2020.

Szkocja – Izrael zapowiedź (piątek, 20:45)

Walkę o udział w mistrzostwach europy reprezentacja Szkocji zakończyła na trzecim miejscu w grupie I. Piłkarze z Wysp musieli uznać wyższość Belgii oraz Rosji. Ta pozycja sprawiła jednak, iż Szkoci zagrają w barażach. Co ciekawe, ich pierwszym rywalem będzie… Izrael.

Ekipa z Bliskiego Wschodu rywalizowała w grupie G, razem z Polską, Austrią Macedonią Północna czy Słowenią. Mimo iż, izraelscy zawodnicy zajęli ostatecznie odległe, piąte miejsce w grupie, to reprezentacja znalazła się w barażach.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Ostatni raz Szkoci rywalizowali z Izraelem w 2018 roku w ramach meczu Ligi Narodów. W Glasgow padł wynik 3:2 dla gospodarzy. Miesiąc wcześniej górą byli piłkarze Izraela, którzy wygrali u siebie 2:1.

Szkocja – Izrael kursy bukmacherów

Faworytem spotkania jest Szkocja. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.05. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.35. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 3.95.

Szkocja – Izrael typy

Szkoci powinni poradzić sobie z sobotnim rywalem. Dlatego też typujemy zwycięstwo gospodarzy po dość ciekawym kursie.

Szkocja – Izrael | Typ: Szkocja wygra mecz 2.05 @ Betclic 

Szkocja – Izrael | Typ: Szkocja powyżej 1.5 bramki w meczu 2.17 @ Betclic 

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO