Portugalia – Chorwacja. Typy, kursy (5.09.2020)

05.09.2020

W jednym z najciekawszych sobotnich spotkań rozgrywanych w ramach Ligi Narodów, Portugalia zagra w Porto z reprezentacją Chorwacji. Faworytem spotkania jest ekipa gospodarzy.

Portugalia – Chorwacja zapowiedź (sobota, 20:45)

Portugalia z pewnością bardzo dobrze wspomina pierwszą edycję Ligi Narodów. Mowa bowiem o triumfatorze całych rozgrywek. Piłkarze Fernando Santosa w ostatecznym starciu pokonali 1:0 Holandię. Portugalczycy mogą być także zadowoleni z wyniku eliminacji do mistrzostw europy. Co prawda kadra nie wygrała swojej grupy, gdyż pierwsze miejsce zajęła Ukraina, jednakże dorobek 17 punktów pozwolił Portugalczykom cieszyć się z drugiej lokaty.

Z pierwszego miejsca na Euro 2020 awansowała z kolei Chorwacja, która okazała się najlepszą ekipą grupy E. Finaliści MŚ z 2018 roku pokonali m.in. Walię, Słowację oraz Węgry. Pierwszą edycję Ligi Narodów Chorwaci wspominają natomiast nieco gorzej. Reprezentacja zajęła bowiem trzecie miejsce w swojej grupie. Taki rezultat oznaczał spadek do dywizji B, jednakże zmiana przepisów sprawiła, iż Chorwacja nadal walczy z najlepszymi.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Ostatni raz Portugalia mierzyła się z Chorwacją w 2018 roku w ramach meczu towarzyskiego. Potyczka zakończyła się wtedy remisem 1:1.

Portugalia – Chorwacja kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Portugalia. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.99. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.45. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 4.20.

Portugalia – Chorwacja typy

Klasa reprezentacji sugeruje, iż możemy się spodziewać goli z obu stron. W związku z tym, typujemy bramkę strzeloną zarówno przez gospodarzy, jak i gości.

Portugalia – Chorwacja | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.97 @ Betclic 

Portugalia – Chorwacja | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 2.39 @ Betclic