Sandecja Nowy Sącz – Termalica Nieciecza. Typy, kursy (5.09.2020)

Sandecja Nowy Sącz w sobotę zmierzy się na własnym stadionie z Termalicą. Czy gospodarze odkują się po porażce w poprzedniej kolejce?

Sandecja Nowy Sącz – Termalica Nieciecza zapowiedź

Pierwsza kolejka sezonu 2020/2021 nie była udana dla zespołu z Nowego Sącza. Sandecja przegrała na wyjeździe z Miedzią Legnica aż 1:3. Warto tutaj podkreślić, że legniczanie wygrywali 3:0 w tym spotkaniu już po 45. minutach. Taka postawa nie powinna napawać optymizmem podopiecznych Piotra Mandrysza.

Z kolei Termalica rozpoczęła sezon skromnie, ale skutecznie. Zespół Mariusza Lewandowskiego wygrał u siebie 1:0 po golu Romana Gergela. Kto wie, może zespół z Niecieczy w tych rozgrywkach potwierdzi swoje aspiracje do awansu do ekstraklasy.

Sandecja nie wygrała z Termalicą od 2017 roku, gdy oba zespoły występowały w najwyższej lidze. Od tamtej pory trzy mecze zakończyły się wygraną niecieczan, a cztery remisami. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że Nowy Sącz jest trudnym terenem dla zespołu “Słoni”, który po raz ostatni wygrał tu sześć lat temu.

Sandecja Nowy Sącz – Termalica Nieciecza kursy

Zdaniem bukmacherów faworytem w tym spotkaniu jest drużyna gości. Kurs na zwycięstwo Termaliki wynosi 2.20, natomiast Sandecji na 3.39. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 3.30.

Sandecja Nowy Sącz – Termalica Nieciecza typy

W tym spotkaniu, bez względu na to jak się skończy, powinny paść bramki z obu stron. Poza tym, może warto się zasugerować poprzednimi meczami i postawić na remis w Nowym Sączu?

Sandecja – Termalica | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.75 STS

Sandecja – Termalica | Typ: Remis @3.30 STS

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO