Cypr – Czarnogóra. Typy, kursy (5.09.2020)
05.09.2020

W ramach rywalizacji w dywizji C Ligi Narodów, reprezentacja Cypru zagra w Nikozji z Czarnogórą. Większe szanse na zwycięstwo bukmacherzy dają ekipie gości.

Cypr – Czarnogóra zapowiedź (sobota, 18:00)

Nie sprawił Cypr niespodzianki w trakcie eliminacji do Euro 2020. Reprezentacja z dorobkiem 10 punktów zajęła czwarte miejsce w grupie I, ustępując miejsca Szkocji, Rosji oraz Belgii. Z kolei pierwsza edycja Ligi Narodów zakończyła się dla Cypru trzecim miejscem w grupie 3 dywizji C. W związku ze zmianą przepisów, kadra nie spadła niżej.

Gorzej od Cypru w eliminacjach do Euro 2020 spisywała się Czarnogóra, która zajęła ostatnią lokatę w grupie A, gromadząc zaledwie trzy punkty. Podobnie przebiegła dla tej reprezentacji przygoda w pierwszej edycji Ligi Narodów. Czarnogóra rywalizowała w dywizji C, zajęła trzecie miejsce w grupie i zachowała miejsce na tym poziomie zmagań.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

Obie ekipy po raz ostatni mierzyły się w 2018 roku. W ramach towarzyskiego spotkania padł bezbramkowy remis.

Cypr – Czarnogóra kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Czarnogóra. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.38. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 2.96. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 3.20.

Cypr – Czarnogóra typy

Spoglądając na ostatnie wyniki obu reprezentacji, trudno nie odnieść wrażenia, iż Cypr może na własnym stadionie zdobyć przynajmniej jeden punkt w starciu z Czarnogórą.

Cypr – Czarnogóra | Typ: Cypr wygra lub remis 1.52 @ BETFAN

Cypr – Czarnogóra | Typ: Obie drużyny strzelą gola 2.00 @ BETFAN 

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO