Andora – Wyspy Owcze. Typy, kursy (6.09.2020)

Andora w najbliższym meczu Ligi Narodów podejmie reprezentację Wysp Owczych. Czy europejski outsider zatrzyma kolejnych rywali w ramach tych rozgrywek?

Andora – Wyspy Owcze zapowiedź

Pierwszy mecz fazy grupowej Ligi Narodów był dla Andorczyków dość udany. Zespół zremisował bowiem na wyjeździe z Łotwą, która od 71. minuty grała w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Vladislavsa Gutkovskisa. Dzięki temu zespół ma w tej chwili na koncie jeden punkt.

Z kolei Farerzy w pierwszym spotkaniu zanotowali zwycięstwo, pokonując Maltę 3:2. Przez jakiś czas ich rywale prowadzili 2:1, aczkolwiek Andreas i Brandur Olsenowie wywalczyli swoimi trafieniami trzy punkty dla swojej kadry.

Po raz ostatni zespoły zagrały ze sobą w 2017 roku. Wówczas mecze zakończyły się wynikami 0:0 w Andorze i 1:0 na Wyspach Owczych. Może tym razem Andorczycy wywalczą historyczne trzy punkty w starciu z Farerami?

Andora – Wyspy Owcze kurs

Według bukmacherów, faworytem tego pojedynku jest drużyna gości. Kurs na zwycięstwo Wysp Owczych wynosi 2.20, natomiast ich rywali 3.95. Z kolei szanse na remis oceniono na 2.90.

Andora – Wyspy Owcze typy

Starcia zespołów do tej pory nie obfitowały w bramki – tak samo może być również tym razem i padnie maksymalnie jeden gol? Warto jednak zauważyć, że Andorczycy tracą mniej goli w drugiej połowie. Może w tym spotkaniu zachowają czyste konto po przerwie?

Andora – Wyspy Owcze | Typ: Wyspy Owcze nie strzelą gola w drugiej połowie @1.80 STS

Andora – Wyspy Owcze | Typ: Poniżej 1.5 goli @2.30 STS

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO