Węgry – Rosja. Typy, kursy (6.09.2020)

06.09.2020

Po niespodziewanym zwycięstwie z Turcją, reprezentacja Węgier spróbuje kontynuować dobrą grę w Lidze Narodów. Zadanie nie będzie łatwe, gdyż do Budapesztu przyjeżdżają Rosjanie, którzy mają za sobą pewną wygraną z Serbią.

Węgry – Rosja zapowiedź (niedziela, 18:00)

Wyjazdowy triumf w potyczce z Turcją jest bez wątpienia wielkim sukcesem dla Węgrów. Gospodarze byli faworytami tego starcia. Mimo to, goście za sprawą genialnego trafienia Szoboszlaia cieszyli się z cennym trzech punktów. Zwycięstwo w grupie 3 dywizji B nie będzie dla reprezentacji Węgier łatwym zadaniem. Na czele klasyfikacji jest bowiem niezwykle silna Rosja.

Kadra ze wschodniej Europy udowodniła w pierwszym spotkaniu Ligi Narodów, że jest głównym pretendentem do zwycięstwa w grupie. Rosja wygrała bowiem 3:1 w Moskwie z Serbią. Bramki dla gospodarzy zdobyli Dzyuba (dwie) oraz Karavaev. Z kolei honorowe trafienie dla gości zanotował Mitrović.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Ostatni raz reprezentacja Węgier mierzyła się z Rosją w 2017 roku. Mecz towarzyski w Budapeszcie zakończył się pewną wygraną gości 3:0.

Węgry – Rosja kursy bukmacherów

Faworytem spotkania jest Rosja. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.10. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.30. Triumf reprezentacji Węgier bukmacherzy ocenili na kurs 3.80.

Węgry – Rosja typy

Choć mecz rozgrywany jest w Budapeszcie, to Rosja nie powinna mieć problemów z pokonaniem niedzielnego rywala. Ostatnie spotkania obu ekip udowadniają, iż kadra Rosji jest aktualnie o klasę lepszą ekipą.

Węgry – Rosja | Typ: Rosja wygra mecz 2.10 @ Betclic 

Węgry – Rosja | Typ: Rosja wygra i powyżej 1.5 bramki 2.65 @ Betclic