Malta – Łotwa. Typy, kursy (6.09.2020)

06.09.2020

Malta w niedzielę zmierzy się w ramach Ligi Narodów z Łotwą. Czy Łotysze, którzy są stawiani w roli faworytów, poradzą sobie z niżej notowanym rywalem?

Malta – Łotwa zapowiedź

W pierwszym spotkaniu w ramach Ligi Narodów Maltańczycy przegrali na wyjeździe z Wyspami Owczymi. Zespół przez jakiś czas nawet prowadził 2:1, jednak stracił punkty w ostatnich minutach, przegrywając ostatecznie 2:3.

Z kolei Łotysze wciąż nie wyszli z reprezentacyjnego kryzysu. Zespół udanie zakończył ubiegłoroczne eliminacje do Euro, aczkolwiek widać, że demony przeszłości wróciły. Drużyna bowiem w pierwszym meczu Ligi Narodów zremisowała z Andorą, co może być dla niej wstydem.

Zespoły już dawno nie miały okazji się zmierzyć na arenie międzynarodowej. Po raz ostatni miało to miejsce w 2011 roku. Wówczas Łotysze pokonali u siebie Maltańczyków 2:0. Czy tym razem bałtycka reprezentacja również poradzi sobie z kadrą z Morza Śródziemnego?

Malta – Łotwa kursy

Faworytem bukmacherów w tym pojedynku jest kadra Łotwy. Kurs na wygraną gości wynosi 2.25, natomiast gospodarzy 3.44. Tymczasem kurs na remis ustalono na 3.15.

Malta – Łotwa typy

Łotysze już dawno nie zachowali czystego konta w meczu wyjazdowym. Wydaje się, że tutaj obie drużyny powinny znaleźć drogę do bramki. Poza tym warto zwrócić uwagę, że jeśli Maltańczycy zdobywają bramki, dokonują tego często w pierwszej połowie.

Malta – Łotwa | Typ: Obie drużyny strzelą gola @2.25 STS

Malta – Łotwa | Typ: Malta strzeli gola w pierwszej połowie @2.85 STS