Izrael – Słowacja. Typy, kursy (7.09.2020)

Izrael w drugim spotkaniu w ramach Ligi Narodów podejmie u siebie Słowację. Oba zespoły ostatnio traciły punkty, może tym razem któryś z nich wygra po raz pierwszy w ramach obecnych rozgrywek?

Izrael – Słowacja zapowiedź

Izraelczycy do tej pory zgromadzili punkt w obecnej edycji Ligi Narodów. W pierwszym meczu reprezentacja zremisowała na wyjeździe ze Szkocją 1:1. Ich rywale objęli prowadzenie w 45. minucie po rzucie karnym. W 73. minucie wyrównał jednak Eran Zahavi.

Jeszcze mniej udana okazała się pierwsza kolejka rozgrywek dla naszych południowych sąsiadów. Słowacy przegrali bowiem u siebie z Czechami 1:3. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis, jednak po przerwie ich rywale rozpoczęli kanonadę. Gola, który ustalił wynik spotkania zdobył i okazał się dla Słowacji honorowy, zdobył Ivan Schranz w 88. minucie.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Do tej pory zespoły mierzyły się ze sobą czterokrotnie. Aż trzy z czterech spotkań zakończyły się zwycięstwami Słowaków. Po raz ostatni drużyny miały okazję na to, by się wzajemnie sprawdzić w 2014 roku. Wówczas Słowacy wygrali 3:1 na wyjeździe. Jak będzie tym razem?

Izrael – Słowacja kursy

Faworytem bukmacherów w tym spotkaniu jest drużyna gospodarzy. Kurs na wygraną Izraelczyków wynosi 2.19, natomiast ich rywali 3.45. Tymczasem szanse na remis ustalono na kurs 3.40.

Izrael – Słowacja typy

W każdym meczu u siebie od 2017 roku Izraelczycy zdobywali bramki. Może tym razem pokuszą się o co najmniej dwa trafienia, gdyż jedno jest tutaj pewniakiem. Faworytem do zdobycia jednego z nich jest Eran Zahavi.

Izrael – Słowacja | Typ: Izrael strzeli powyżej 1.5 goli @2.20 BetClic

Izrael – Słowacja | Typ: Eran Zahavi strzeli gola @3.30 BetClic

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO