Szwecja – Portugalia. Typy, kursy (8.09.2020)

08.09.2020

Niewiele reprezentacji w tak efektownym stylu, jak Portugalia rozpoczęło drugą edycję Ligi Narodów. Gracze Fernando Santosa w starciu ze Szwecją spróbują udowodnić, iż wysoka wygrana z Chorwacją nie była dziełem przypadku. 

Szwecja – Portugalia zapowiedź (wtorek, 20:45)

W pierwszym spotkaniu Ligi Narodów, Szwecja stanęła przed niełatwym zadaniem. Rywalem ekipy ze Skandynawii była bowiem reprezentacja mistrzów świata, czyli kadra Francji. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem „Trójkolorowych”. Jedynego gola w tym meczu zdobył Kylian Mbappe.

W zdecydowanie lepszych nastrojach są Portugalczycy, którzy zwyciężyli aż 4:1 z Chorwacją. Bramki dla podopiecznych Santosa zdobyli Cancelo, Jota, Joao Felix oraz Andre Silva. Z kolei honorowe trafienie dla Chorwatów strzelił Petkovic. Wyniki pierwszej kolejki sprawiły, iż Portugalia jest liderem grupy 3.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Szwecja po raz ostatni mierzyła się z Portugalią w 2017 roku. Towarzyski mecz obu reprezentacji zakończył się zwycięstwem Szwedów 3:2.

Szwecja – Portugalia kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Portugalia. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.79. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.60. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 4.91.

Szwecja – Portugalia typy

Portugalia powinna poradzić sobie we wtorkowym starciu ze Szwecją. Dlatego też typujemy zwycięstwo gości, mając na uwadze fakt, iż Szwedzi mogą na własnym obiekcie strzelić przynajmniej jedną bramkę w tym spotkaniu.

Szwecja – Portugalia | Typ: Portugalia wygra mecz 1.79 @ Totolotek

Szwecja – Portugalia | Typ: Portugalia wygra i obie drużyny strzelą gola 4.15 @ Totolotek