San Marino – Liechtenstein. Typy, kursy (8.09.2020)
08.09.2020

W ramach spotkania dywizji D Ligi Narodów, piłkarze San Marino zagrają w Serravalle z Liechtensteinem. Gospodarze mają już za sobą jeden mecz w nowej edycji tych rozgrywek. Z kolei goście rozegrają premierowe spotkanie. 

San Marino – Liechtenstein zapowiedź (wtorek, 20:45)

Odpowiedni podział na dywizje w Lidze Narodów z pewnością ma sens. Dzięki temu możemy uniknąć spotkań, w których jedna reprezentacja jest lepsza o kilka klas od rywala. W grupie 2 dywizji D rywalizują Gibraltar, San Marino oraz Liechtenstein. Dwie pierwsze kadry mają na koncie jeden mecz rozegrany między sobą.

Potyczka obu ekip zakończyła się zwycięstwem Gibraltaru na własnym obiekcie. Jedynego gola w tej rywalizacji zdobył Graeme Torilla w 42. minucie potyczki. W związku z tym, iż w grupie znajdują się trzy reprezentacje, Liechtenstein nie miał jeszcze okazji walczyć w drugiej edycji Ligi Narodów.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Ostatni raz San Marino mierzyło się z Liechtensteinem w 2015 roku. Mecz towarzyski zakończył się zwycięstwem tej drugiej ekipy. Bramkę na wagę wygranej zdobył wtedy Kaufmann.

San Marino – Liechtenstein kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Liechtenstein. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 1.53. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.55. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 7.42.

San Marino – Liechtenstein typy

Wyniki z kwalifikacji do Euro 2020 sugerują, iż Liechtenstein ma w swoich szeregach nieco więcej jakości, niż reprezentacja San Marino. W związku z tym, typujemy wygraną gości.

San Marino – Liechtenstein | Typ: Liechtenstein wygra i obie drużyny nie strzelą gola 1.68 @ Totolotek

San Marino – Liechtenstein | Typ: Dokładny wynik meczu: 0-1 4.50 @ Totolotek

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO