Jagiellonia Białystok – Podbeskidzie Bielsko-Biała. Typy, kursy (11.09.2020)
11.09.2020

Po przerwie reprezentacyjnej powraca rywalizacja w PKO BP Ekstraklasie. W ramach 3. kolejki, Jagiellonia Białystok zagra u siebie z beniaminkiem rozgrywek, czyli ekipą Podbeskidzia Bielsko-Biała. Zespół gości spróbuje zanotować pierwsze zwycięstwo w w tym sezonie.

Jagiellonia Białystok – Podbeskidzie Bielsko-Biała zapowiedź (piątek, 18:00)

Jagiellonia może być zadowolona ze startu zmagań. Co prawda klub z Białegostoku na inaugurację sezonu zremisował u siebie z Wisłą Kraków, jednakże w 2. kolejce podopieczni Bogdana Zająca sprawili pewną niespodziankę, wywożąc z Warszawy trzy punkty po wygranej 2:1 z Legią.

W zdecydowanie gorszych nastrojach jest Podbeskidzie Bielsko-Biała. Beniaminek PKO BP Ekstraklasy najpierw przegrał 2:4 z Górnikiem na wyjeździe, a następnie zremisował u siebie z Cracovią, tracąc prowadzenie w 81. minucie potyczki. Starcie z krakowskim zespołem udowodniło jednak, iż zespół z Bielska-Białej jest w stanie rywalizować z czołowymi ekipami w ekstraklasie, dlatego gracze Krzysztofa Brede spróbują wygrać z Jagiellonią w Białymstoku.

Po dwóch kolejkach Jagiellonia plasuje się na czwartym miejscu w tabeli. Z kolei Podbeskidzie zajmuje jedenastą lokatę.

Jagiellonia Białystok – Podbeskidzie Bielsko-Biała kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Jagiellonia Białystok. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.85. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.60. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 4.27.

Jagiellonia Białystok – Podbeskidzie Bielsko-Biała typy

Dwie pierwsze kolejki pokazały, iż Podbeskidzie nie ma większych problemów ze zdobywaniem bramek. Klub z Bielska-Białej traci także sporo goli. W związku z tym, kierujemy naszą uwagę na zakład: obie drużyny strzelą gola.

Jagiellonia Białystok – Podbeskidzie Bielsko-Biała | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.75 @ STS

Jagiellonia Białystok – Podbeskidzie Bielsko-Biała | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 2.10 @ STS

 

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO