Miedź Legnica – Resovia Rzeszów. Typy, kursy (11.09.2020)

Miedź Legnica w trzecim meczu sezonu 1. Ligi zmierzy się na własnym stadionie z Resovią Rzeszów. Czy beniaminek zaskoczy drużynę gospodarzy?

Miedź Legnica – Resovia Rzeszów zapowiedź

Po dwóch pierwszych spotkaniach drużyna z Legnicy zgromadziła trzy punkty. Podopieczni Jarosława Skrobacza na początku sezonu wygrali 3:1 z Sandecją u siebie. W minionej kolejce drużyna przegrała jednak na wyjeździe z Bełchatowem 0:1, co nie powinno napawać optymizmem.

Z kolei Resovia, która wróciła na ten poziom rozgrywkowy po wielu latach, na sam początek zaskoczyła wysoką wyjazdową wygraną z Puszczą (3:0). Z kolei w drugiej kolejce zespół nie poradził sobie z innym beniaminkiem, Górnikiem Łęczna. W ubiegłym tygodniu to zespół z Lubelszczyzny był górą, wygrywając 2:0.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

W XXI wieku drużyny jeszcze nie miały okazji się zmierzyć. Faworytem może wydawać się drużyna gospodarzy, jednak czy ich wygrana to na pewno taka oczywistość?

Miedź Legnica – Resovia Rzeszów kursy

Bukmacherzy przewidują tutaj wyraźnie większe szanse na zwycięstwo gospodarzy. Kurs na na triumf Miedzi wynosi 1.77, natomiast ich rywali 4.70. Z kolei kurs na remis ustalono na 3.65

Miedź Legnica – Resovia Rzeszów typy

Legniczanie u siebie powinni wygrać, w dodatku zachowując czyste konto.

Miedź – Resovia | Typ: Miedź wygra @1.77 BetClic

Miedź – Resovia | Typ: Resovia strzeli poniżej 0.5 goli @2.25 BetClic

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO