Puszcza Niepołomice – Korona Kielce. Typy, kursy (11.09.2020)

Puszcza Niepołomice tym razem podejmie u siebie Koronę Kielce. Czy drużyna gości wywalczy pierwsze punkty w sezonie?

Puszcza Niepołomice – Korona Kielce zapowiedź

Podopieczni Tomasza Tułacza powinni zapomnieć o dwóch pierwszych kolejkach sezonu. Najpierw zespół przegrał u siebie z Resovią 0:3, a następnie na wyjeździe z Arką 2:3. Teraz Puszczę może czekać kolejne trudne zadanie.

Z kolei kielczanie w dwóch pierwszych meczach zgromadzili cztery punkty. Piłkarze pod wodzą Macieja Bartoszka nie mogą być jednak w pełni zadowoleni z początku sezonu. Drużyna najpierw zremisowała 1:1 z Chrobrym, a następnie minimalnie pokonała GKS Jastrzębie 3:2.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Po raz ostatni zespoły zmierzyły się w oficjalnym meczu w ramach rozgrywek Pucharu Polski cztery lata temu. Wówczas niepołomiczanie sensacyjnie wyeliminowali klub ekstraklasy. Od tamtej pory drużyny trzykrotnie zagrały mecze towarzyskie. Dwa razy zakończyło się wygraną Puszczy, natomiast raz na tablicy wyników po 90. minutach widniał remis. Czy tym razem kielczanie również nie będą mieć szczęścia z rywalem?

Puszcza Niepołomice – Korona Kielce kursy

Faworytem bukmacherów w tym pojedynku jest drużyna gospodarzy. Kurs na wygraną Puszczy wynosi 2.36, natomiast Korony 3.05. Tymczasem kurs na remis oceniono na 3.40.

Puszcza Niepołomice – Korona Kielce typy

W tym meczu oba zespoły powinny znaleźć drogę do bramki. To oznacza, że ten kto wygra, powinien zdobył przynajmniej dwa gole.

Puszcza – Korona | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.70 BetClic

Puszcza – Korona | Typ: Powyżej 2.5 goli @1.92 BetClic

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO