GKS Jastrzębie – Radomiak Radom. Typy, kursy (11.09.2020)

GKS Jastrzębie czeka trudne wyzwanie – zespół zmierzy się z Radomiakiem. Czy goście po tym meczu znajdą się w ligowej czołówce?

GKS Jastrzębie – Radomiak Radom zapowiedź

Po pierwszych dwóch meczach drużyna ze Śląska nie może być w dobrych nastrojach. GKS do tej pory nie zdobył jeszcze punktów – najpierw przegrał 0:4 z Arką, a następnie uległ 2:3 Koronie Kielce. W drugim meczu zespół wyrównał, przegrywając już 2:2. Gol z karnego dla rywali ustalił jednak rezultat tego pojedynku.

Tymczasem Radomiak zagrał na razie tylko jeden mecz. Podopieczni Dariusza Banasika rozgromili Widzew aż 4:1, udowadniając swoje aspiracje. Może po przegranych barażach w poprzednim sezonie, tym razem drużyna z Radomia wywalczy awans?

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Piłkarze Radomiaka w poprzednim sezonie nie mieli szczęścia w meczach z GKS-em. U siebie zremisowali 2:2, natomiast na wyjeździe przegrali 2:3. Czy tym razem zespół ponownie straci punkty?

GKS Jastrzębie – Radomiak Radom kursy

Według bukmacherów, większe szanse na wygraną na zespół gości. Kurs na zwycięstwo Radomiaka oceniono na kurs 2.44, natomiast ich rywali na 2.95. Tymczasem kurs na remis wynosi 3.35.

GKS Jastrzębie – Radomiak Radom typy

W poprzednich pojedynkach zespołów padało dużo bramek. Tak samo będzie tym razem? Pierwsze mecze sezonu mogą to prognozować. Może teraz również drużyna z Radomia nie wywalczyć trzech punktów?

Jastrzębie – Radomiak | Typ: Jastrzębie wygra lub remis @1.58 BetClic

Jastrzębie – Radomiak | Typ: Powyżej 2.5 goli @1.98 BetClic

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO