Cadiz – Osasuna. Typy, kursy (12.09.2020)

12.09.2020

Sobotnim deserem w La Liga będzie starcie beniaminków. Cadiz tegoroczny, a Osasuna z ubiegłego sezonu. Wiadomo, że dla kogoś, kto był beniaminkiem wcześniej, następny sezon jest najtrudniejszy i dlatego coś przeczuwamy, że drużyna z Nawarry może mieć kłopoty już w pierwszym spotkaniu.

Cadiz – Osasuna zapowiedź (sobota, 21:00)

Często mówi się o drużynach, że są mieszanką młodości z rutyną. W Kadyksie wymieszali zawodników w średnim wieku z tymi bardzo doświadczonymi. Do Jose Manuela Jurado dołączyli teraz Alvaro Negredo czy Augusto Fernandez. A przecież kapitanem jest bardzo dobrze znany w Polsce, z występów w Piaście Gliwice, Alberto Cifuentes. Golkiper Cadiz ma już 41 lat i staje przed szansą na… debiut w Primera Division!

Po drugiej stronie Osasuna, która przed sezonem dostała solidny cios w głowę. Za takowy należy uznać kolejną kontuzje Chimy’ego Avili. Argentyńczyk w zeszłym sezonie zagrał zaledwie 20 meczów, ale strzelił w nich 9 goli i zaliczył 3 asysty. Jego sezon zakończył się na przełomie stycznia i lutego, a teraz jak się okazuje z kolejnym poczeka znowu sporo czasu. Kolejna kontuzja zerwanych więzadeł i tak naprawdę na El Sadar mogą mówić o wyjątkowym pechu. Nie dość, że nie mogli spieniężyć dobrych występów Avili, to nawet nie mogą skorzystać z jego usług.

Cadiz – Osasuna kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w tym meczu nie widzą faworyta w żadnej z ekip. Dlatego kurs na zwycięstwo Cadiz wynosi 2,80, a na Osasunę jest dokładnie taki sam. Co ciekawe nawet opcja remisu ma podobny współczynnik, gdyż wynosi on 2,95.

Cadiz – Osasuna typy

Cadiz – Osasuna | Typ: Cadiz @ 2,80 TOTALbet