GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz. Typy, kursy (12.09.2020)

12.09.2020

W ramach 3. kolejki Fortuny 1 Ligi, GKS Tychy podejmie na własnym stadionie Sandecję Nowy Sącz. Obie ekipy od startu nowych rozgrywek nie zanotowały ani jednego zwycięstwa.

GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz zapowiedź (sobota, 19:00)

Bardzo długo GKS Tychy w ubiegłym sezonie liczył się w walce o play-offy. Bardzo słaby finisz rozgrywek (zaledwie jedno zwycięstwo w pięciu spotkaniach) sprawił, iż zespół ze Śląska zajął ostatecznie dziewiąte miejsce ze stratą trzech oczek do Bruk-Betu. W związku z tym, GKS został na zapleczu ekstraklasy.

Start nowych rozgrywek nie poszedł po myśli klubu. GKS Tychy zdobył jeden punkt w dwóch spotkaniach, notując przy tym dotkliwą porażkę 0:3 z Zagłębiem Sosnowiec na wyjeździe. W rezultacie, zespół plasuje się na piętnastym miejscu w tabeli.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Jeszcze gorze nową kampanię rozpoczęli zawodnicy Sandecji Nowy Sącz, którzy nie zdołali nawet zremisować jednego z dwóch meczów. Najpierw miała miejsce porażka 1:3 z Miedzią Legnica, a następnie zespół Sandecji musiał uznać wyższość Bruk-Betu, przegrywając na własnym obiekcie 0:1.

GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest GKS Tychy. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.05. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.50. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 3.37.

GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz typy

Obie ekipy spróbują zanotować pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Większe szanse na triumf mają gospodarze, którzy nie dość, że grają na własnym obiekcie, to zdobyli w nowej kampanii jakikolwiek punkt.

GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.67 @ Totolotek 

GKS Tychy – Sandecja Nowy Sącz | Typ: GKS Tychy wygra i obie drużyny strzelą gola 3.85 @ Totolotek