Pogoń Szczecin – Wisła Kraków. Typy, kursy (13.09.2020)

13.09.2020

Pogoń Szczecin w trzeciej kolejce PKO Ekstraklasy zmierzy się z Wisłą Kraków. Czy “Portowcy” pokonają słabszą w ostatnim czasie “Białą Gwiazdę”?

Pogoń Szczecin – Wisła Kraków zapowiedź

Podopieczni Kosty Runjaicia jak na razie mają zmienne szczęście. W pierwszej kolejce drużyna ze Szczecina uległa Cracovii 1:2, aczkolwiek w drugiej wygrała 1:0 z Piastem. Potem zespół zmierzył się w ramach Pucharu Polski z Podhalem Nowy Targ, wygrywając wyraźnie – aż 5:0. Czy tak wysokie zwycięstwo doda “Portowcom” wiatru w żagle?

Z kolei Wiślacy nie mają na razie powodów do zadowolenia. Podopieczni Artura Skowronka najpierw zremisowali 1:1 z Jagiellonią, a następnie przegrali 1:3 ze Śląskiem. W obu meczach drużyna pokazała pokaz nieskuteczności i po dwóch kolejkach zajmuje 13. miejsce w lidze.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Ostatni raz zespoły miały okazję zmierzyć się jeszcze w ubiegłym roku. Wówczas znajdująca się na dnie tabeli ekstraklasy Wisła pokonała ówczesnego lidera 1:0. Wcześniejsze trzy spotkania kończyły się z kolei jednobramkowymi wygranymi Pogoni. Jak będzie tym razem?

Pogoń Szczecin – Wisła Kraków kursy

Faworytem bukmacherów w tym pojedynku jest zespół “Portowców”. Kurs na ich zwycięstwo wynosi 2.10, natomiast na wygraną rywali 3.65. Z kolei szanse na remis oceniono na kurs 3.55.

Pogoń Szczecin – Wisła Kraków typy

Może po udanym występie w Pucharze Polski podopieczni Kosty Runjaicia się przełamią i zdobędą więcej niż jedną bramkę? Patrząc na ostatnie występy, mimo czasem niepewnej gry, to drużyna ze Szczecina powinna wywalczyć trzy punkty.

Pogoń – Wisła | Typ: Pogoń strzeli powyżej 1.5 goli @2.01 BetClic

Pogoń – Wisła | Typ: Pogoń wygra @2.10 BetClic