Stomil Olsztyn – Odra Opole. Typy, kursy (16.09.2020)

16.09.2020

Stomil Olsztyn w trzecim meczu sezonu 2020/2021 zmierzy się z Odrą Opole. Czy gospodarze zanotują pierwsze zwycięstwo w obecnych rozgrywkach?

Stomil Olsztyn – Odra Opole zapowiedź

Początek sezonu nie jest zbyt udany dla podopiecznych Adama Majewskiego. Piłkarze Stomilu najpierw przegrali 2:3 mimo prowadzenia 2:1 z GKS-em Jastrzębie w Pucharze Polski. Z kolei w lidze najpierw zremisowali 0:0 z GKS-em Tychy, a następnie ulegli ŁKS-owi 0:3.

Z kolei opolanie mogą być nieco bardziej zadowoleni z dotychczasowych meczów. Co prawda drużyna również przegrała wysoko z ŁKS-em (0:4), jednak potem wygrała u siebie z Zagłębiem Sosnowiec 1:0, a decydujący cios zadał nowy piłkarz Odry – Dawid Kort.

W ubiegłym sezonie dwukrotnie górą byli piłkarze z Olsztyna. Najpierw Stomil wygrał w Opolu 1:0, a następnie u siebie 4:2. Warto dodać, że olsztynianie nigdy nie przegrali z Odrą – może tak samo będzie również tym razem?

Stomil Olsztyn – Odra Opole kursy

Faworytem bukmacherów w tym pojedynku jest drużyna gospodarzy. Kurs na wygraną Stomilu wynosi 2.35, natomiast kurs na triumf Odry 2.97. Tymczasem szanse na remis ustalono na kurs 3.45.

Stomil Olsztyn – Odra Opole typy

Obie drużyny jak na razie nie błyszczą skutecznością i nie można oczekiwać w tym pojedynku wielu goli. Pierwsza połowa może zakończyć się nawet bezbramkowym remisem, gdyż obie drużyny są bardziej efektywne po przerwie.

Stomil – Odra | Typ: Poniżej 2.5 goli @1.70 STS

Stomil – Odra | Typ: Bez goli w pierwszej połowie @2.60 STS