Olympiakos – Omonia Nikozja. Typy, kursy (23.09.2020)

23.09.2020

W ramach ostatniej rundy kwalifikacyjnej do Ligi Mistrzów, pogromca Legii Warszawa, czyli zespół Omonii Nikozja zmierzy się w dwumeczu z Olympiakosem. Doświadczenie w europejskich pucharach zdecydowanie stoi po stronie greckiej ekipy.

Olympiakos – Omonia Nikozja zapowiedź (środa, 21:00)

Olympiakos dopiero rozpoczyna swoją przygodę z tegoroczną edycją Ligi Mistrzów. Grecki zespół w zeszłym sezonie znalazł się w fazie grupowej Ligi Mistrzów, kończąc zmagania na trzecim miejscu. Ta pozycja sprawiła, iż Olympiakos trafił do Ligi Europy, gdzie ostatecznie dotarł do 1/8 finału, przegrywając dwumecz z Wolverhampton.

Zespół Omonii Nikozja jest bardzo dobrze znany polskim kibicom. Cypryjski klub wyeliminował bowiem Legię Warszawa z Ligi Mistrzów. Jak się okazało, ten triumf nie był wielkim przypadkiem, gdyż Omonia w kolejnej rundzie wygrała z Crveną zvezdą, pokonując serbską drużyną w serii rzutów karnych.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Co ciekawe, oba zespoły mierzyły się między sobą pod koniec lipca tego roku. Olympiakos w ramach spotkania towarzyskiego wygrał mecz 3:0. Bramki dla greckiego klubu zdobyli: Ba, Valbuena oraz Randjelovic.

Olympiakos – Omonia Nikozja kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Olympiakos. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.47. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.30. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 7.40.

Olympiakos – Omonia Nikozja typy

Olympiakos ma po swojej stronie nie tylko doświadczenie w europejskich pucharach, ale również więcej piłkarskiej jakości. Grecki zespół nie powinien mieć większych problemów ze zwycięstwem na własnym obiekcie. W szczególności, że w ostatniej rundzie eliminacyjnej mamy również mecze rewanżowe.

Olympiakos – Omonia Nikozja | Typ: Olympiakos wygra do przerwy i cały mecz 2.15 @ Betclic 

Olympiakos – Omonia Nikozja | Typ: Olympiakos wygra różnicą minimum dwóch bramek 2.27 @ Betclic