Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Arka Gdynia. Typy, kursy (25.09.2020)

25.09.2020

Bruk-Bet Termalica Nieciecza w piątej kolejce 1. Ligi podejmie u siebie Arkę Gdynia. Który z kandydatów do awansu zdobędzie trzy punkty?

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Arka Gdynia zapowiedź

Po pierwszych czterech kolejkach podopieczni Mariusza Lewandowskiego mają komplet punktów i zajmują drugie miejsce, przegrywając z ŁKS-em bilansem bramkowym. Drużyna pokonała Zagłębie Sosnowiec, Sandecję, Bełchatów i Resovię, w dodatku nie tracąc gola.

Również Arka wygrała wszystkie mecze od początku sezonu – z Jastrzębiem, Puszczą i Miedzią. Zespół Ireneusza Mamrota ma jednak jeden mecz zaległy – spotkanie z Górnikiem Łęczna odwołano z powodu pandemii.

Jedno jest pewne – z tej kolejce któryś z tych zespołów na pewno straci pierwsze punkty w sezonie. Po raz ostatni drużyny mierzyły się ze sobą w sezonie 2017/2018. Mecze w Niecieczy zakończyły się kolejno remisem 1:1 i wygraną gospodarzy 2:1, natomiast spotkanie w Gdyni wygrali Arkowcy 4:0. Który z zespołów przedłuży swoją serię zwycięstw w najbliższej kolejce?

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Arka Gdynia kursy

Zdaniem bukmacherów, spotkanie powinno zakończyć się zwycięstwem gości. Kurs na wygraną Arki wynosi 2.40, natomiast na triumf ich rywali 2.89. Tymczasem kurs na remis wynosi 3.45.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Arka Gdynia typy

To będzie zacięty mecz – Arka zdobyła więcej goli, i choć niecieczanie od początku sezonu utrzymują czyste konto, tym razem powinni skapitulować. Może zobaczymy w tym spotkaniu przynajmniej trzy bramki?

Bruk-Bet – Arka | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.65 STS

Bruk-Bet – Arka | Typ: Powyżej 2.5 goli @1.80 STS