Arka Gdynia – GKS Tychy. Typy, kursy (29.09.2020)

Arka Gdynia podejmie u siebie w ramach rozgrywek I ligi GKS Tychy. Czy podopieczni Ireneusza Mamrota przedłużą swoją serię zwycięstw?

Arka Gdynia – GKS Tychy zapowiedź

Arkowcy idą jak burza przez rozgrywki I ligi. Gdynianie zgromadzili komplet punktów w czterech spotkanie, pokonując kolejno GKS Jastrzębie, Puszczę, Miedź i Bruk-Bet. Poza tym zespół ma średnią trzech bramek na mecz oraz tylko dwie stracone. Trzeba przyznać, że zespół szybko chce wrócić do ekstraklasy.

Tymczasem tyszanie po pięciu kolejkach zajmują siódme miejsce w lidze. Podopieczni Artura Derbina zgromadzili do tej pory osiem punktów. Poza tym mają serię meczów bez porażki – w trzech poprzednich spotkaniach zanotowali dwa zwycięstwa i remis.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Po raz ostatni zespoły miały okazję się zmierzyć w 2015 roku. Wówczas górą w pojedynku byli Arkowcy, którzy wygrali 4:0. Należy dodać, że gdynianie jeszcze nigdy w historii nie przegrali z GKS-em. Tym razem na to się jednak nie zapowiada.

Arka Gdynia – GKS Tychy kursy

Faworytem tego pojedynku według bukmacherów, i to wyraźnym, jest drużyna gospodarzy. Kurs na zwycięstwo Arki wynosi 1.55, natomiast GKS-u aż 5.53. Z kolei szanse na remis oceniono na 4.10.

Arka Gdynia – GKS Tychy typy

Trzeba przyznać, że Arka powinna wygrać to spotkanie i wszystkie statystyki na to wskazują. Podopieczni Ireneusza Mamrota obecnie dominują w lidze i wydaje się, że siódma drużyna ligi nie powinna ich zatrzymać.

Arka – GKS | Typ: Arka wygra @1.55 Totolotek

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO