Radomiak Radom – Miedź Legnica. Typy, kursy (30.09.2020)

Radomiak Radom w środowy wieczór zmierzy się z Miedzią Legnica. Który z uczestników baraży w poprzednim sezonie ma większe szanse na zdobycie trzech punktów?

Radomiak Radom – Miedź Legnica zapowiedź

Po czterech rozegranych meczach zespół z Radomia zajmuje siódme miejsce, z dziewięcioma punktami na koncie. Radomiak do tej pory wygrał z Widzewem, GKS Jastrzębie i Chrobrym. W ostatniej kolejce zespół uległ jednak Łęcznej na wyjeździe 1:2.

Tymczasem legniczanie znajdują się na ósmym miejscu, z siedmioma punktami. Miedź miała za sobą ostatnio dwa trudne mecze – z Koroną (1:1) i Arką (0:4). Jedno jest pewne – podopieczni Dariusza Banasika nie będą łatwym rywalem.

Poprzednie trzy starcia zespołów odbyły się w Radomiu i kończyły się okazałymi zwycięstwami gospodarzy. Ostatni raz drużyny spotkały się w sierpniu w ramach Pucharu Polski i Radomiak wygrał aż 4:0. Czy gospodarze pokonają Miedź czwarty raz z rzędu?

Radomiak Radom – Miedź Legnica kursy

Faworytem bukmacherów jest drużyna gospodarzy. Kurs na wygraną zespołu z Radomia wynosi 2.10, natomiast ich rywali 3.54. Tymczasem szanse na remis oceniono na kurs 3.40.

Radomiak Radom – Miedź Legnica typy

Wydaje się, że podopieczni Dariusza Banasika są ostatnio w nieco lepszej formie, poza tym Miedzi trudno się gra z tym zespołem. Poprzednie pojedynki zespołów wskazują na to, że powinno paść tutaj kilka goli.

Radomiak – Miedź | Typ: Radomiak wygra @2.10 STS

Radomiak – Miedź | Typ: Powyżej 2.5 goli @1.85 STS

200PLN
GRAMGRUBO
GRAMGRUBO