PAOK Saloniki – FK Krasnodar. Typy, kursy (30.09.2020)

30.09.2020

PAOK Saloniki rozegra u siebie rewanż IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów z Krasnodarem. Czy wicemistrzowie Grecji odrobią straty z pierwszego meczu?

PAOK Saloniki – FK Krasnodar zapowiedź

Karol Świderski i spółka obecnie zajmują piąte miejsce w lidze, z pięcioma punktami na koncie. Zespół bardziej skoncentrował się na Lidze Mistrzów, gdzie pokonał najpierw Besiktas, a następnie Benficę – czyli faworytów.

Z kolei Krasnodar jest już bardziej ograny w tym sezonie. Zespół rozegrał już dziewięć meczów w lidze i zajmuje obecnie siódme miejsce z 15 punktami na koncie. Tymczasem w zmagania w Lidze Mistrzów drużyna rozpoczyna dopiero w ostatniej fazie eliminacji.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

Pierwszy mecz zakończył się wygraną Krasnodaru 2:1. Czy PAOK u siebie odrobi straty i zapewni sobie awans do fazy grupowej Champions League?

PAOK Saloniki – FK Krasnodar kursy

Bukmacherzy widzą w tym pojedynku większe szanse na triumf gospodarzy. Kurs na zwycięstwo PAOK-u wynosi 2.11, natomiast na wygraną ich rywali oraz remis 3.45.

PAOK Saloniki – FK Krasnodar typy

Według bukmacherów Krasnodar jest obecnie na lepszej pozycji do awansu, jednak PAOK u siebie już dwa razy pokazał swoje umiejętności z silniejszymi rywalami. Dlatego można spodziewać się tutaj awansu gospodarzy. Może jedną z bramek zdobędzie Karol Świderski?

PAOK – Krasnodar | Typ: PAOK awansuje @2.43 BETFAN

PAOK – Krasnodar | Typ: Karol Świderski strzeli gola @3.05 BETFAN