Legia Warszawa – Qarabag. Typy, kursy (1.10.2020)

01.10.2020

W ramach ostatniej, czwartej rundy eliminacyjnej do Ligi Europy, Legia Warszawa zmierzy się na własnym obiekcie z Qarabagiem. Według bukmacherów, większe szanse na awans ma polska ekipa.

Legia Warszawa – Qarabag zapowiedź (czwartek, 20:00)

Nieco inaczej sympatycy mistrza Polski wyobrażali sobie tegoroczną przygodę zespołu z europejskimi pucharami. W szeregach drużyny panowała nadzieja, iż uda się wywalczyć awans do Ligi Mistrzów. Jak wiadomo, Legia Warszawa odpadła już w drugiej rundzie, uznając wyższość Omonii Nikozja.

Tym samym, „Legioniści” walczą w kwalifikacjach do Ligi Europy. W trzeciej rundzie polski zespół bez większych problemów poradził sobie z Dritą, wygrywając mecz 2:0. Tym razem rywal wydaje się zdecydowanie bardziej wymagający. Do Warszawy przyjeżdżają bowiem piłkarze Qarabagu.

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO50 > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 50 zł!

Klub z Azerbejdżanu także walczył o Ligę Mistrzów, przegrywając w 3. rundzie z Molde. Qarabag rozpoczyna zatem walkę o Ligę Europy już od czwartej, ostatniej rundy. W ubiegłych rozgrywkach czwartkowy rywal Legii walczył w kwalifikacjach do LE, gwarantując sobie ostatecznie udział w fazie grupowej. Qarabag zakończył grę w Lidze Europy na trzecim miejscu w grupie.

Legia Warszawa – Qarabag kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Legia Warszawa. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.86. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.55. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 4.40.

Legia Warszawa – Qarabag typy

Choć rywal z pewnością wydaje się wymagający, to Legia powinna poradzić sobie z Qarabagiem. Typujemy zatem zwycięstwo gospodarzy, jednocześnie uwzględniając gol strzelony przez gości.

Legia Warszawa – Qarabag | Typ: Legia wygra i powyżej 2.5 bramki 3.15 @ Betclic 

Legia Warszawa – Qarabag | Typ: Legia wygra i obie drużyny strzelą gola 4.40 @ Betclic