Odra Opole – Arka Gdynia. Typy, kursy (4.10.2020)

Odra Opole zmierzy się na własnym stadionie z Arką Gdynia. Czy gospodarze zaskoczą podopiecznych Ireneusza Mamrota, podobnie jak ostatnio GKS Tychy?

Odra Opole – Arka Gdynia zapowiedź

Opolanie w dobrym stylu rozpoczęli sezon 1. Ligi. Drużyna w pierwszym meczu przegrała z ŁKS-em 0:4, jednak później wygrała pięć spotkań z rzędu. W tej chwili podopieczni Dietmara Brehmera zajmują trzecie miejsce w lidze, z piętnastoma punktami na koncie.

Tymczasem Arkowcy znajdują się dwie pozycje niżej, z 12  punktami. Wydawało się, że podopieczni Ireneusza Mamrota będą szli jak burza. Ostatnio jednak drużyna sensacyjnie przegrała u siebie 0:2 z GKS-em Tychy.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Zespoły ostatni raz grały ze sobą w ubiegłym roku w ramach Pucharu Polski. Wówczas zakończyło się sensacyjną wygraną Odry 1:0 po golu Miłosza Trojaka w doliczonym czasie drugiej połowie. Czy tym razem opolanie również zaskoczą?

Odra Opole – Arka Gdynia kursy

Według bukmacherów faworytem jest drużyna gości. Kurs na zwycięstwo gdynian oceniono na 2.05, natomiast Odry na 3.33. Z kolei szanse na remis ustalono na kurs 3.55.

Odra Opole – Arka Gdynia typy

Wydaje się, że w tym pojedynku obie drużyny strzelą. Warto zwrócić uwagę na to, że Odra od meczu z ŁKS-em nie straciła więcej niż jednego gola.

Odra – Arka | Typ: Obie drużyny strzelą gola @1.67 Totolotek

Odra – Arka | Typ: Arka strzeli jednego gola @2.62 Totolotek