Bułgaria – Węgry. Typy, kursy (8.10.2020)

Bułgaria w kwalifikacjach do Euro podejmie u siebie reprezentację Węgier. Czy goście pokonają rywali po raz pierwszy od 1971 roku?

Bułgaria – Węgry zapowiedź

Reprezentacja Bułgarii nie może być zadowolona z wrześniowych pojedynków. Drużyna najpierw zremisowała u siebie 1:1 z Irlandią, a następnie przegrała na wyjeździe z Walią 0:1 w ramach Ligi Narodów.

W lepszych nastrojach mogą być Węgrzy. Podopieczni Marco Rossiego pokonali na wyjeździe Turcję 1:0. Później ulegli Rosji 2:3 i choć przegrywali trzema bramkami, w końcówce spotkania byli bliscy wyrównania.

Nie masz konta w Totolotku? Zarejestruj się klikając TUTAJ i odbierz 500 zł bonusu od depozytu!

Oba zespoły wywalczyły udział w play-offach dzięki eliminacjom Mistrzostw Europy. Drużyny nie miały okazji zmierzyć się ze sobą od 2012 roku, gdy mecz na Węgrzech zakończył się remisem 1:1. Należy tutaj dodać, że drużyna gości nie pokonała tego rywala od 1971 roku. Czy po niemal 50 latach węgierska kadra się przełamie?

Bułgaria – Węgry kursy

Faworytem bukmacherów w tym pojedynku jest kadra Węgier. Szanse na zwycięstwo gości oceniono na kurs 2.23, natomiast gospodarzy na 3.58. Z kolei kurs na remis wynosi 3.20.

Bułgaria – Węgry typy

Zbyt wiele goli nie powinno paść w tym meczu – reprezentacja Bułgarii rzadko traci dużo goli u siebie z rywalami podobnej klasy. Poza tym spotkanie będzie zacięte, ale drużyny nie są gwarancją żółtych kartek.

Bułgaria – Węgry | Typ: Poniżej 5.5 żółtych kartek @1.50 Totolotek

Bułgaria – Węgry | Typ: Poniżej 2.5 goli @1.53 Totolotek